BCCI نامزد Rohit Sharma برای خیل Ratna

BCCI نامزد Rohit Sharma برای خیل Ratna – ورزشی

به روز شده: May 31, 2020, 07:58 IST | PTI | دهلی نو

Rohit Sharma افتتاحیه شریک Shikhar Dhawan و Ishant Sharma ترین دربسته در محیط تست کریکت در زمان تنظیم شده اند نامزد دریافت جایزه Arjuna

Rohit Sharma

Rohit Sharma

هند پرکار محدود اور معاون کاپیتان Rohit Sharma در روز شنبه بود نامزد دریافت جایزه معتبر ‘Khel Ratna’ جایزه توسط BCCI برای او شگفت انگیز عملکرد در سال 2019 زمانی که او با خیره شدن پنج صدها نفر در 50 بیش از جام جهانی. Rohit افتتاحیه شریک Shikhar Dhawan و Ishant Sharma ترین دربسته در محیط تست کریکت در زمان تنظیم و نامزد دریافت جایزه شده است برای Arjuna جایزه. در بخش Deepti Sharma کردم BCCI نامزدی برای سازگار نشان می دهد در سراسر فرمت در سه سال گذشته است.

PTI در مارس 13 گزارش شده بود در مورد Dhawan و Deepti به احتمال زیاد نامزد برای Arjuna جایزه. Dhawan در واقع نامزد دریافت جایزه در سال 2018 در کنار Smriti Mandhana اما از دست رفته در این جایزه است. به عنوان کاپیتان Virat Kohli کردم بالاترین ورزشی افتخار Rohit با شکوه سفید-توپ رکورد در طول سال شد به صورت خودکار انتخاب کنید. پس از گل 9115 اجرا می شود در 224 ODIs با 29 صدها و 43 پنجاه.

او همچنین 2141 اجرا می شود در 32 آزمون با شش صدها و 10 پنجاه. در 108 T20 بین المللی 33 ساله به ثمر رساند تا 2773 اجرا می شود با چهار دهه پنجاه به غیر از اینکه ICC ‘کریکت سال’. “ما را از طریق بسیاری از اطلاعات در نظر گرفته و پارامترهای مختلف قبل از shortlisting کرد. Rohit Sharma مجموعه جدید محک به عنوان یک رودخانه و نمرات افراد فکر می کردم نمی شد ممکن است در کوتاه فرمت از بازی” BCCI جمهور Sourav Ganguly گفت: با اشاره به سه دو صدها نفر در 50-بیش از کریکت.

“ما احساس می کنیم او شایسته گرفتن معتبر Khel Ratna جایزه برای تعهد خود را انجام سازگاری و مهارت های رهبری خود را,” Ganguly اضافه شده است. وزیر Jay شاه نامیده Rohit به عنوان کامل “teamman” که رهبری به خوبی در غیاب منظم کاپیتان Virat Kohli. “در پنج سال گذشته Rohit Sharma نه تنها توقعات خود را با اجراهای فردی نیز رهبری تیم هند با تمایز در Virat Kohli غیاب,” شاه بیان شد که در یک BCCI آزادی مطبوعات.

برای 31 ساله Ishant این یک انتظار طولانی برای کسب نامزدی او به عنوان ارشد ترین عضو در زمان آزمون مجموعه با 97 آزمون زیر کمربند خود را جدا از 80 ODIs و 14 T20Is. Ishant دارای 297 آزمون درها زیر کمربند خود را و تا پایان سال انتظار می رود که دوم pacer در این کشور پس از Kapil Dev به complet 100 تست منطبق است.

“سریع پرتاب کنندگان مستعد ابتلا به صدمات و Ishant تا به حال یک سهم عادلانه از آنها اما او تا به مبارزه سخت به عقب بر پارک در هر زمان” Ganguly اظهار نظر در نامزدی خود را. 34-در سال Dhawan دارای رکورد سریع ترین آزمایش قرن در اولین و تنها رودخانه در جهان است که برنده دو دوره متوالی طلایی, خفاش ها (برای بسیاری از اجرا می شود) در ICC Champions Trophy.

او همچنین سریعترین هندی رودخانه برای رسیدن به 2000 و 3000 اجرا می شود در ODIs و دوم-سریعترین هندی به نمره 4000 و 5000 اجرا می شود در ODIs. در 136 ODIs او به ثمر رساند 5688 اجرا می شود با 17 صدها نفر جدا از 2315 اجرا می شود در 34 آزمون (7 صدها) و 1588 اجرا می شود در 61 T20 بین المللی. 24-در سال Deepti بازی در حال حاضر 54 ODIs و 48 T20 بین المللی برای کشور است. او همچنین دارای رکورد بالاترین فرد نمره توسط یک زن هندی در ODIs – 188. او تا کنون به ثمر رساند 1840 بین المللی اجرا می شود و 117 درها در سراسر دو فرمت.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im