BCCI پاک غرامت از قرارداد بازیکنان

BCCI پاک غرامت از قرارداد بازیکنان – ورزش

به روز شده: Apr 11, 2020, 07:53 IST | PTI | دهلی نو

اقتصاد جهانی شده است به شدت ضربه ناشی از این ویروس که تاکنون بیش از 95,000 زندگی می کند تا کنون.

Sourav Ganguly

Sourav Ganguly

BCCI پاک است سه ماهه غرامت از همه آن متمرکز-قرارداد اطفال و قول داد به کسی اجازه رنج می برند با وجود این عدم اطمینان باعث Coronavirus همه گیر است که باعث مالی مقاومت در کشورهای دیگر. اقتصاد جهانی شده است به شدت ضربه ناشی از این ویروس که تاکنون بیش از 95,000 زندگی می کند تا کنون. عمده کریکت تخته مانند انگلستان و استرالیا نشان داده اند که بازیکنان را مجبور به کاهش دستمزد.

“با وجود مستند بودن اعلام کرد که از مارس 24 BCCI آماده برای هر نوع احتمال. هیئت مدیره پاک اقساط سه ماهه مرکزی پرداخت قرارداد به بازیکنان خود را” یک BCCI گفت: با توجه به PTI در شرایط گمنامی. “به علاوه مطابقت با هزینه از تمام کسانی که برای هند و هند ‘A’ در طول این مدت همه این حق پاک شد در پایان سال مالی,” او اضافه شده است.

انگلستان و استرالیا بازیکنان باید آشکارا اعتراف کرد که آنها نیروبخش برای کاهش پرداخت. اعلام مرکزی قرارداد به تعویق افتاده است در استرالیا در حالی که انگلستان کاپیتان جو ریشه است برای اعمال کردند همراه یورکشایر هم تیمی. یک BCCI رسمی گفت که هیئت ثبات مالی کمک می کند تا در تست زمانی که برخی از تابلوهای دیگر در حال تلاش برای پرداخت حتی خود بازیکنان داخلی.

“یک کریکت هیئت مدیره به قرار دادن بازیکنان خود را در کردند [کمک دولت طرح]. وجود دارد مذاکرات در مورد کاهش دستمزد در همه جا. اما به اعتقاد من BCCI است قادر به گرفتن مراقبت خوب از بازیکنان خود را به عنوان آن شده است از این همه سال.”

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de