BCCI apex شورای Rafael Gaekwad: IPL ممکن است در محل T20 WC

BCCI apex شورای Rafael Gaekwad: IPL ممکن است در محل T20 WC – ورزشی

به روز شده: مارس 21, 2020, 08:17 IST | PTI | دهلی نو

از آن خواهد شد بستگی دارد در شرایط و پنجره است که تنها در طول این T20 WC است که در اکتبر-نوامبر گفت:” Gaekwad

Anshuman Gaekwad

Rafael Gaekwad

BCCI apex عضو شورای Rafael Gaekwad روز چهارشنبه گفت: در این سال T20 جام جهانی بعید به نظر می رسد به جلو بروید ساخت فضا برای در حال حاضر به حالت تعلیق IPL در تقویم بسته به COVID-19 وضعیت در هند. سابق هند مربی گفت: تیم کریکت را به جمع آوری تمام قدرت ذهنی برای مقابله با عدم قطعیت است که همه گیر است ایجاد می شود. “من شک و تردید است که T20 WC برگزار خواهد شد این سال است. در مورد IPL ما می توانیم از فکر می کنم فقط در حال حاضر. از آن خواهد شد بستگی دارد در شرایط و پنجره است که تنها در طول این T20 WC است که در اکتبر-نوامبر” Gaekwad گفت: ‘PTI-Bhasha’.

“اگر جام جهانی لغو می شود و یا به تعویق افتاد و سپس تنها IPL می تواند اتفاق می افتد اما پس از آن نیز به آن بستگی دارد در چه شرایط در هند,” او گفت:. Gaekwad احساس می کند که از آن خواهد شد به طور کامل زندگی جدید پس از آن که ویروس رام و بازیکنان باید از نظر ذهنی قوی به وفق دهند. این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از 50 لاخ مردم در سراسر جهان و بیش از 3.25 lak فوت کرده اند. در هند مورد شمارش عبور کرده یک لاخ و به عنوان بسیاری از 3,303 که مردم از این بیماری است.

“کریکت است که نمی شود به همان روش متفاوت خواهد بود. وجود خواهد داشت هیچ جمعیت در استادیوم. اطفال استفاده می شود به بازی در خالی استادیوم.
“آن خواهد بود بسیار دشوار است جنبه ای از بازی نوع جدیدی از جیرجیرک “Gaekwad گفت. او همچنین گفت که کریکت ممکن است رزومه پس از حداقل چهار ماه. “ممکن است یکی دیگر از دو ماه یا چهار ماه یا بیشتر به رزومه کریکت. آن است که نظریه است که شما می توانید به خواندن و نوشتن. شما باید به انجام هیچ چیز در حال رفتن به آسان است,” او گفت:.

“اگر شما از نظر ذهنی قوی آن آسان نخواهد بود” اضافه شده بازیکن سابق که بازی های برگزار شده است 40 آزمون و 15 ODIs برای هند است.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de