Bappi Lahiri در Kanika Kapoor: من امیدوارم که او می شود به زودی


Bappi Lahiri نشت لوبیا با نام تجاری جدید آهنگ او تشکیل شده در Coronavirus و همچنین نشان می دهد Kanika Kapoor بود در مورد آن را می خوانم!

Picture Courtesy: Official Instagram Accounts/Bappi Lahiri and Kanika Kapoor

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Accounts/Bappi Lahiri و Kanika Kapoor

خواننده Kanika Kapoor اخیرا آزمایش مثبت برای Coronavirus و حتی در مورد آن صحبت کرد و آگاهانه این برای همه است. مردم نگران بودند و در حال حاضر او است که برای درمان همان. صحبت کردن در مورد او به Mumbai Mirror, Bappi Lahiri گفت: “او به خوبی رفتار و تحصیل کرده ، من امیدوارم که او می شود به زودی.”

موسیقی آهنگساز و خواننده نیز نشان داد که آنها هر دو مورد به همکاری برای یک آهنگ بر روی ویروس و او در مورد به رکورد برای همین قبل از پرواز به لندن. “قبل از پرواز به لندن, آخرین آهنگ او سنگ بود برای من برای فیلم Pyaar Mein Thoda پیچ و تاب گفت:” Lahiri.

وقتی پرسیده شد که در مورد این ویروس گفت: “من به طور کامل مجهز به استودیو حق در اینجا در اتاق نشیمن. بنابراین من لازم نیست به همه جا بروم.”

خوب Lahiri شده است یکی از محبوب ترین هنرمندان صنعت فیلم هندی برای زمان بسیار طولانی و طرفداران همیشه به جلو نگاه به ساخته های خود را. و تا آنجا که Kanika Kapoor نگران است او را به شهرت در سال 2014 با فیلمهای موفقیت کودک عروسک از Ragini MMS 2. ما آرزو خواننده بازیابی سریع به طوری که او می تواند دوباره و آواز خواندن به عنوان بسیاری از آهنگ ها به عنوان امکان پذیر است. این یک ترکیب است که باید ارائه به اندازه کافی برای ما و دیگران.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>