آنجوم فاروقی بازیگر بالیکا ودهو که نقش شخصیت گاوری را در این نمایش بازی می کرد، در ۲۸ اوت ۲۰۲۰ با یک دختر بچه برکت یافت.

Anjum Farooki/picture courtesy: Anjum Farooki's Instagram account

Anjum Farooki /picture courtesy: Anjum Farooki’s Instagram account

آنجوم فاروقی که دیده می شد نقش های محوری را در بالیکا ودهو و آپاکی آنتارا ایفا می کند، در ۲۸ اوت ۲۰۲۰ با یک دختر بچه برکت یافت. این بازیگر شیرین را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت و طرفداران و پیروان رسانه های اجتماعی خود را به روز کرد. اگرچه او چهره را فاش نکرد، اما آنجوم دست های کوچک زیبای خود را با خانواده مجازی اش در میان گذاشت. این دو نفره از دختر بچه به نام هانیا نام برده اند.

آنجوم در سال ۲۰۱۲ با شوهر ملوانش ازدواج کرد و تقریباً پس از هشت سال با هم بودن است، دونفره پدر و مادر را در آغوش گرفتند.

تبريک ميگم، آنجوم!

Balika Vadhu—Kacchi Umar Ke Pakke Rishte یک اپرای صابون هندی بود که از تلویزیون Colors پخش شد. این برنامه بین ۲۱ ژوئیه ۲۰۰۸ و ۳۱ ژوئیه ۲۰۱۶ با ۲۲۴۵ قسمت پخش شد. داستانی که در روستایی راجستان تنظیم شده است، از دوران کودکی تا زن بودن در اطراف زندگی یک عروس کودک چرخید. فصل اول بر روی آنندی و جگدیش متمرکز بود که در دوران کودکی ازدواج کرده بودند. فصل دوم نشان دهنده زندگی دختر آنندی دکتر ناندی است که او نیز عروس کودک بود. آنجوم فاروقی ملقب به گاوری همسر دوم جگدیش در این نمایش می شود که برای مطالعات بیشتر به شهر می رود.

هواداران آنجوم فاروقی و پیروان رسانه های اجتماعی دریافت این خبر بزرگ را به این بازیگر تبریک گفتند. آنجوم پس از ازدواج از بازیگری یک ساباتیکال گرفته است. شوهرش متعلق به این صنعت نیست و او با افتخار دیده می شود که زندگی ملوان خود را در رسانه های اجتماعی به رخ می کشد.

به اسکرول کردن ادامه بده تا اخبار بیشتر بخوانید

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار