‘بالکن ستاره Sourav Ganguly موجب صرفه جویی در درخت انبه در خانه این زمان. دیدن عکس

‘بالکن ستاره Sourav Ganguly موجب صرفه جویی در درخت انبه در خانه این زمان. ببینید عکس – ورزشی

به روز شده: مارس 22, 2020, 12:48 IST | سرپرستان | کلکته

طرفداران در توییتر به یاد لحظه ای که یک بار دیگر زمانی که Ganguly ارسال شده عکس های او را “رفع” یک درخت انبه از بالکن در کلکته بعد از طوفان Amphan

The pictures shared on Sourav Ganguly's twitter

تصاویر به اشتراک گذاشته شده در Sourav Ganguly توییتر

Sourav Ganguly سال ها به عنوان کاپیتان تیم هند تا به حال بسیاری از لحظات بزرگ اما یکی که خارج از غرفه را برای بسیاری که او با تکان دادن پیراهن خود را بر سر او در بالکن خداوند پس از محمد کایف led هند به یک پیروزی دراماتیک بیش از انگلستان در فینال Natwest سری در سال 2002.

طرفداران در توییتر به یاد لحظه ای که یک بار دیگر زمانی که Ganguly ارسال شده عکس های او را “رفع” یک درخت انبه از بالکن در کلکته بعد از طوفان Amphan. “درخت انبه در خانه بود برداشته به عقب کشیده و دوباره ثابت .. قدرت در آن بالاترین” Ganguly گفت: در صدای جیر جیر همراه با عکس.

“دادا یکی دیگر از بالکن دیگری نشان می دهد از قدرت گفت:” یک کاربر.

“دادا و بالکن بهتر داستان عشق از veer Zara” گفت: یکی دیگر از صدای جیر جیر در حالی که یک کاربر گفت که داستان عشق بهتر است “از تایتانیک.” “دادا aur بالکن ka purana rishtaa hai” گفت: یکی دیگر از صدای جیر جیر.

جالب کریکت آفریقای جنوبی مدیر کریکت Graeme Smith ابراز حمایت خود را از هیئت مدیره از کنترل کریکت در هند (BCCI) رئیس جمهور Ganguly و نظرات خود را نیز با حمایت CSA مدیر عامل ژاک Faul.

“از نظر ما این امر می تواند بزرگ برای دیدن یک کریکت مانند Sourav Ganguly ممکن است وارد شدن به رئیس جمهور نقش ICC” اسمیت گفت. “من فکر می کنم که خواهد بود خوب برای بازی; من فکر می کنم از آن خواهد شد خوب برای این بازی مدرن به عنوان به خوبی. او می داند آن; او آن را در بالاترین سطح; او مورد احترام است و رهبری او خواهد بود و کلیدی برای ما رفتن به جلو” سابق آفریقای جنوبی ناخدای کشتی گفت.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de