Bheegi Raaton Mein, featuring Archana Singh Rajput and Aamir Shaikh, is a romantic track!

A still from the song Bheegi Raaton Mein (Picture courtesy/YouTube channel Pop Chartbusters)

هنوز هم از آهنگ Bheegi راتون Mein (تصویر حسن نیت ارائه میدهد / یوتیوب کانال پاپ Chartbusters)

آرچینا سینگ راجپوت که در برنامه تلویزیونی باهو هوکاری راجنی کانت دیده شده است، با آهنگی سرسام آور ‘Bheegi Raaton Mein’ که توسط سری تی ارائه شده است، به وجود آمده است. خوانده شده توسط Aamir شیخ که بیش از حد ویژگی های در کنار Archana در این ویدئو، Bheegi راتون Mein توسط آزاد حسین کارگردانی شده است.

آرچیانا که در مورد این آهنگ صحبت می کرد، گفت: «این یک آهنگ عاشقانه خارج و خارج است، به خصوص شات فصل موسمی را در ذهن نگه می دارد. این تیراندازی سرگرم کننده در سواحل، forts و کوه های چسبده به قوانین و مقررات قفل بود. البته شلیک در این دوره به دلیل نیروی کار کمتر دشوار بود. اما تجربه همه با هم شگفت انگیز بود. این آهنگ در حال گرفتن پاسخ های خوبی از سوی مخاطبان است و من از این بابت خوشحالم.»

اتمام آهنگ درست در اینجا:

[محتوای جاسازی شده]

او دیده خواهد شد که اولین بازی تلوگو خود را با فیلم “Mahaprasthanam”، با بازی تانیش و کبیر دوهان سینگ انجام می دهد.

“این فیلم یک درام گانگستری است که در یک پس زمینه اکشن مستقر شده است. من در حال بازی سرب و دو شماره آیتم در این فیلم انجام داده اند. اولین آهنگ ‘Kummu kummu nene neeku zyummu’ و آهنگ بعدی ‘Billi choosa’ است. تجربه من واقعا کار کردن با همه آنها شگفت انگیز بود.»

این بازیگر گفت که فضای صفحه نمایش اشتراک گذاری بزرگ با کبیر دوهان سینگ، تانیش و ماسکان در فیلم به کارگردانی جونی است که پیش از این عکس های روی مهیج ترسناک را «آنتاکو مینچی» نامیده بود.

“در مجموع تنظیم و شیمی بزرگ بود. در مورد کارگردان، جانی آقا بسیار خلاق و حمایت کننده است. این اولین فیلم تامیل من است و من واقعا از کار کردن لذت می بردم!»

اون گفت که تا حالا شماره موردي انجام نداده “تجربه شگفت انگیزی بود. من هرگز آهنگ آیتم و کار می کرد برای صنعت Telugu قبل از و آن را برای اولین بار است. نقش چالش برانگیزی بود چون زبان بسیار متفاوت است. همانطور که من بسیار سخت کوش من انجام داده اند بسیاری از تمرین قبل از تیراندازی. کاپیل آقا طراح رقص من بود که خیلی از من حمایت کرد.»

موسیقی توسط Sunil Kashyap داده شده است. پوستر متحرک فیلم منتشر شده است.

*ادامه اسکرول کردن برای خواندن اخبار بیشتر*

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار