‘Bagheera است که شما?’ درخواست Twitterati به عکس های سیاه و پلنگ خال خال در کارناتاکا ویروسی

‘Bagheera است که شما?’ درخواست Twitterati به عکس های سیاه و پلنگ خال خال در کارناتاکا ویروسی – اخبار

به روز شده: ژوئیه 07, 2020, 19:10 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

در میان رسانه های اجتماعی دیوانگی جنگل محدوده افسر در کارناتاکا را Nagarhole ببر رزرو همچنین کشف یک پلنگ سیاه در روز دوشنبه

This picture has been used for representational purposes. Picture/AFP

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف است. عکس/AFP

تصاویر نادر پلنگ سیاه گرفته اند رسانه های اجتماعی توسط طوفان. عکس از گربه بزرگ دستگیر شد در Kabini در Mysuru و به اشتراک گذاشته شد در صفحه توییتر به نام ‘زمین’.

یک طیف جنگل افسر در کارناتاکا را Nagarhole ببر رزرو همچنین کشف یک پلنگ سیاه در روز دوشنبه. گربه بزرگ به نظر می رسید به چهار تا پنج سال است اما جنسیتی نمی تواند تعیین می شود. آن خال خال بزرگ خزه-لادن شاخه درخت با جنگل محدوده افسر.

آن است که روشن نیست اگر بزرگ گربه خال در ویروسی تصاویر و یک خال خال توسط طیف جنگل افسر همان است. “من مطمئن هستم که این عکس از پلنگ سیاه در ویروسی در رسانه های اجتماعی پست و یک خال خال در روز دوشنبه یکی هستند و همان” معاون کنسرواتور از جنگل های D. ماهش کومار گفت: سرپرستان.

این مقام رسمی همچنین تایید کرد که ویروسی تصاویر گرفته شده توسط یکی Shaaz Jung که اغلب بازديد رزرو ببر.

اما ویروسی تصاویر پلنگ سیاه انداخته اند توییتر به دیوانگی. کاربران تشبیه به حیوانات به Bagheera یک شخصیت از کتاب جنگل. در داستان تخیلی توسط رودیارد کیپلینگ Bagheera یک پلنگ سیاه است که به ارمغان می آورد Mowgli قهرمان به جنگل به عنوان یک نوزاد و قطار او را به عنوان او رشد می کند در جنگل. این داستان نیز با اقتباس شده است به فیلم ها و سری متحرک.

در اینجا چگونه Twitterati در واکنش به تصاویر:

برخی از کاربران توییتر نیز یک مرجع به کمیک مارول’ پلنگ سیاه.

در ضمن ماهش Kumar اضافه شده است که یک پلنگ سیاه چیزی جز یک پلنگ با بیش از حد ملانین در آن کت و تمام توجه می شود به دلیل تبلیغات مردم را به آن بدهید. “آن گرايش فقط به این دلیل از مردم که به دنبال آن و به تبلیغاتی که به حیوانات. آنها را به نوعی از ارزش ویژه ای به آن متصل است. در غیر این صورت آن را فقط مانند هر حیوان دیگری است و آن این است که melanistic” او گفت:.

ملانین رنگدانه ای است که به سیاه و سفید رنگ برای بافت بیولوژیکی مانند پوست پر یا موی حیوانات و همچنین انسان است. کومار گفت: روزت نقاط را می توان شناسایی و در یک پلنگ سیاه کت و همچنین در یک مراقب باشید و دقیق تر است. “آن چیزی نیست جز یک پلنگ گونه اما به دلیل بالا محتوای ملانین در بدن این بیان که به رنگ سیاه و سفید. آن است که یک گونه متفاوت است. برخی از افراد شکی نیست که آن را گونه های مختلف در دسترس نباشد,” او گفت:.

(با ورودی از IANS)

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de