خرید رپورتاژ

بافتا 2020: Joaquin Phoenix, سخنرانی در مورد نژادپرستی نظاممند نمی شود از دست رفته – سرگرمی

به روز شده: فوریه 03, 2020, 15:32 IST | سرپرستان | بمبئی

بافتا 2020: Joaquin Phoenix, سخنرانی در مورد نژادپرستی نظاممند در صنعت پس از برنده بهترین بازیگر جایزه Joker باید گوش و تمام!

US actor Joaquin Phoenix poses with the award for a Leading Actor for his work on the film 'Joker' at the BAFTA British Academy Film Awards at the Royal Albert Hall in London on February 2, 2020. (Photo by Adrian DENNIS / AFP)

ما بازیگر Joaquin Phoenix با جایزه پیشرو بازیگر کار خود را در فیلم ‘ژوکر’ در بافتا British Academy Film Awards در لندن-رویال آلبرت هال در لندن در فوریه 2 سال 2020 است. (عکس توسط Adrian DENNIS / AFP)

بازیگر Joaquin Phoenix احساس تضاد در مورد پیروزی خود را در سال 2020 British Academy of Film and Television Film Awards (بفتا) را به عنوان او در زمان این مرحله به محکوم کردن “نژادپرستی نظاممند” در سخنرانی پذیرش خود را.

45 ساله بازیگر در روز یکشنبه برنده جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد پیشرو برای بذله گو اما در زمان این فرصت را به آدرس فقدان تنوع در صنعت سرگرمی به گزارش dailymail.co.انگلستان.

“من احساس بسیار مفتخر و ممتاز به اینجا امشب. بفتا همواره حمایت از زندگی حرفه ای من و من عمیقا سپاسگزار. اما من از آنها بدم میاید به من می گویند نیز احساس تضاد از آنجا که بسیاری از دیگر بازیگران ندارد که همان امتیاز است. من فکر می کنم ما ارسال یک پیام بسیار روشنی به مردم از رنگ است که شما به اینجا خوش آمدید,” او گفت:.

“من فکر می کنم که پیام ما خیلی کمک کرده به متوسط ما و صنعت ما. من فکر نمی کنم هر کسی می خواهد یک جزوه و یا درمان ترجیحی این است که نه خود صالح محکومیت. من انجام داده اند همه چیز را در قدرت من برای اطمینان از چیزهای که من مشغول به کار بر روی در حال فراگیر. ما مجبور به انجام کارهای سخت به کار واقعا درک نژادپرستی نظاممند. من فکر می کنم که این وظیفه مردم است که باید ایجاد و تداوم و بهره مند از این سیستم از ظلم و ستم که از بین بردن آن و این که در ما است. با تشکر از شما,” او اضافه شده است.

نگاهی به سخنرانی قدرتمند:

پس از سخنرانی خود و دریافت دور از تشویق این بازیگر در ابتدا در سمت چپ تریبون بدون جایزه و تا به حال به نام بازگشت به آن را با او.

در این سال, هالیوود, فیلم, بذله گو, Once Upon A Time In Hollywood and The Irishman پیشرو نامزدی بسته در سال 2020 انگلیسی, آکادمی فیلم و تلویزیون جوایز فیلم (بفتا) موجب انتقاد که این فیلم جوایز عدم تنوع در اصلی آن اقدام دسته.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im