بدمینتون: همه هند WMBL برای شروع از آوریل 2

بدمینتون: همه هند WMBL برای شروع از آوریل 2 – ورزشی

به روز شده: Mar 07, 2020, 07:53 IST | یک خبرنگار | بمبئی

لیگ را ببینید هر بازی تیم تک و دونفره مسابقات در دور رابین فرمت

Mangirish Palekar

Mangirish Palekar

Shuttlers بالای سن 35 از سراسر کشور با یکدیگر رقابت برای افتخارات بالا در نسخه چهارم از شاتل شوق تمام هند زنان کارشناسی ارشد’ بدمینتون لیگ (WMBL)—12-مسابقات تیم (هر تیم متشکل از بازیکنان 16)—برگزار شد در ملی باشگاه های ورزشی از هند (NSCI) بدمینتون دادگاه از مارس 2 تا 5.

لیگ را ببینید هر بازی تیم تک و دونفره مسابقات در دور رابین فرمت. شرکت تیم ها—برج حمل Acers, سحر و جادو, لئو, سرطان Smashers برج حوت Dribblers برج عقرب حمله به برج ثور پمپاژ ، Saggi Wanderers, برج جوزا Divas, شوخ, برج سنبله کامل ترازو کاپری دستاوردهای و ورزشهای آبی فلوتر.

ثبت نام برای این رویداد باز باقی خواهد ماند تا مارس 25 و شرکت کنندگان علاقه مند می توانند با ورود به http://bit.ly/scwbl20 برای ثبت نام.

صحبت کردن در مورد اولیه مبارزه و چگونه این رویداد داده جدید امید به زنان Mangirish Palekar شاتل شوق مدیر سابق بین المللی shuttler گفت: “هدف از انجام مسابقات به طور انحصاری برای زنان بود که سکسکه. اما برای دیدن ما شرکت کنندگان که به عنوان یک عصبی دسته در رفتن به برنده بین المللی veteran مسابقات به ما می دهد رضایت بسیار زیاد است. چه صدا به عنوان یک ایده دیوانه ابتدا تا به امروز کمک به زنان تبدیل به دستاوردهای در حق خود.”

در ضمن Dr Arlene Ghosh شاتل شوق همکاری مدیر گفت: “شور و شوق و حمایت از ما دریافت شده از shuttlers سراسر کشور در سه نسخه انگیزه ما را برای شرکت در این رویداد به همه هند سطح. این رویداد نمی توانست ممکن است بدون حمایت از بدمینتون انجمن هند (BAI) و بیشتر بمبئی بدمینتون انجمن (GMBA).”

آرون لاخانی معاون رئیس جمهور از بای و سابق المپیک و نه بار قهرمان ملی Aparna Popat این رویداد حضور داشتند.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im