Baaghi 3: تایگر شروف فیلم برای دیدن دیگر ریمیکس یک آهنگ محبوب این بار توسط Bappi Lahiri


پس از Dus Bahane توسط Vishal-Shekhar در حال حاضر Bappi Lahiri به از نو خلق کردن آهنگ خود را از Jeetendra و شايد به Tohfa, Ek Aankh مارون هم آهنگی را برای تایگر شروف و Shraddha کاپور Baaghi 3.

Picture Courtesy: Official Twitter Account/Tiger Shroff

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: حساب رسمی توییتر/تایگر شروف

این باران ریمیکس و تفریح در صنعت فیلم هندی و این روند به احتمال زیاد به نابودی هر زمان به زودی. پس از Dus Bahane توسط Vishal-Shekhar در حال حاضر Bappi Lahiri به از نو خلق کردن آهنگ خود را از Jeetendra و شايد به Tohfa, Ek Aankh مارون هم آهنگی را برای تایگر شروف و Shraddha کاپور Baaghi 3.

ببر حتی در زمان به حساب توییتر خود را به اشتراک دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن از آنچه در واقع رفت و پشت بازآفرینی آهنگ و کل تیم نمی تواند کمک کند اما در هیبت کامل افسانه ای موسیقی آهنگساز. این آهنگ خواهد شد در فوریه 19.

در اینجا این بازیگر جیر با این ویدئو:

Baaghi 3 یکی از مورد انتظار ترین فیلم های سال 2020 و طرفداران در حال حاضر اعلام کرد این actioner بمب دارای قدرت تخریبی. اول یکی بود یک کسب و کار بیش از Rs. 75 کرور در بلیط ویندوز Baaghi 2 raked در حدود. Rs. 165 کرور چقدر آیا شما احساس می کنید Baaghi 3 نمره خواهد شد در جعبه دفتر ؟

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im