پس از فیلمهای موفقیت Baaghi و Baaghi 2 تایگر شروف است که تمام مجموعه به عنوان بازگشت رونی در Baaghi 3 – Badder و مرگبارتر است. در اینجا پوستر حرکت ما قبل از دیدن تریلر فردا!

Picture Courtesy: Official Twitter Account/Tiger Shroff

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: حساب رسمی توییتر/تایگر شروف

پس از عظیم ایجاد اعتیاد به مواد مخدره با اولین پوستر از Baaghi 3 سازندگان در تمام مجموعه برای لانچ تریلر فردا و منتشر کرده اند یک حرکت پوستر از فیلم تایگر شروف به رونی.

مصرف خود را به رسانه های اجتماعی ببر مشترک “این یک سفر باور نکردنی اما رونی بزرگترین نبرد است و در عین حال به مبارزه است. گرفتن مواد منفجره #Baaghi3. تریلر فردا در ساعت 11 صبح.”

نگاهی به پست های خود را در اینجا:

حرکت پوستر اضافه کردن به اعتیاد به مواد مخدره از بزرگترین فیلم اکشن از سال 2020 است. Baaghi 3 است که به سه گانه اکشن, درام و داستان و همه بسیار هیجان زده برای دیدن آنچه که در فروشگاه برای آنها.

Baaghi 3 همه برای آزادی در تاریخ 6 مارس سال 2020 است. ستاره فیلم تایگر شروف و Shraddha کاپور در نقش سرب به کارگردانی احمد خان و تولید شده توسط Sajid Nadiadwala.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de