خرید رپورتاژ

Baaghi 3: تایگر شروف نمی توانید آرامش خود را حفظ به عنوان تریلر بازخوانی 100 میلیون بازدید فقط در 72 ساعت – سرگرمی

به روز شده: فوریه 09, 2020, 17:12 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

حتی قبل از انتشار تایگر شروف و Shraddha کاپور Baaghi 3 به نظر می رسد در یک رکورد فوق العاده ولگردی و قانونی شکنی. تریلر دهکدهای از ذهن بیش از 100 میلیون بازدید فقط در 72 ساعت!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Tiger Shroff

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/تایگر شروف

نوع هیستری که Baaghi 3 تولید شده تا کنون از این اعلام شده است موفقیت Baaghi و Baaghi 2 می تواند در مقایسه با رنگ پریده. همیشه از تریلر Baaghi 3 آمده است, طرفداران نمی تواند آرامش خود را حفظ و در حال حاضر تایگر شروف و Shraddha Kapoor نمی تواند آرام نگه دارید!

چرا ؟ خوب تریلر رسیده است بیش از 100 میلیون بازدید فقط در 72 ساعت است و این دقیقا به همین دلیل کل تیم آمدیم. اجازه دهید بحث در مورد ببر اول این است که چگونه او واکنش نشان داده و در اخبار خود Instagram account.

نگاهی به:

و در اینجا Shraddha پست در همان اخبار و واکنش او به راحتی برتری خود را پیشرو را باید اینجا نگاه کنید:

Baaghi 3 داستان دو برادر و یک افسر پلیس و یک داد و بیداد کن ruffian. این یکی بزرگتر است که توسط Riteish Deshmukh, که می شود ربوده شده در سوریه که او پرواز به این کشور برای برخی کارهای اداری. آن را در حال حاضر در شروف به کانال خود را رمبو حالت و نجات برادر خود را از کل یک کشور حتی اگر از آن می آید در هزینه پاک کردن آن از روی نقشه جهان.

این ممکن است سخت به این باور رنجر تنها می تواند در مبارزه با کل کشور اما طرفداران هاردکور واقعا نمی مراقبت به عنوان طولانی به عنوان آنها در حال گرفتن این فرصت را به دیدن شروف مبارزه با baddies با سیالیت و سرور و نشاط. شورشی revels در شکستن استخوان ها و مخاطبان در تماشای شورشی شکستن استخوان. چرا درخواست منطق ؟

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان