Baaghi 3 نقد و بررسی فیلم – آیا به دنبال منطق و یا داستان

Baaghi 3 نقد و بررسی فیلم & امتیاز {2/5}: آیا به دنبال منطق و یا داستان – سرگرمی

به روز شده: May 06, 2020, 22:18 IST | Uma Ramasubramanian |

در حالی که Baaghi 3 طرح نیست جذاب و تایگر شروف را اکتان بالا دنباله عمل ممکن است نگه دارید توجه شما. Shraddha Kapoor صرفا وجود دارد برای اضافه کردن کمیک امداد.

Picture Courtesy: Instagram Account/Tiger Shroff and Disha Patani Fan Club

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Instagram Account/تایگر شروف و Disha Patani Fan Club

Baaghi 3
U/A; عمل
مدیر: احمد خان
بازیگران: تایگر شروف, Shraddha Kapoor, Riteish Deshmukh, Jameel Khoury, Ankita Lokhande
امتیاز: Rating

دور دور از واقعیت از توهم جهان Baaghi 3 سفر از آگرا به سوریه با ضعیف و نه داستان. بیش از حد محافظ و برادر کوچکتر رونی (تایگر شروف) به طور مداوم نجات Vikram (Riteish Deshmukh) که با وجود فاقد ویژگی های ضروری مانند پهلوانان و بسیار تعجب از شخصیت های دیگر می شود یک مقام پلیس. که او می شود یکی پس از وفات خود پلیس-پدر جکی شروف امیدوار است به اضافه کردن برخی از اعتبار این به نوبه خود از وقایع.

Vikram است که در یک ماموریت فرستاده شده به سوریه به گرفتن نگه دارید از یک وحشتناک تروریستی ابو جلال. اما این طرح بیش از حد سقوط تخت در چهره خود را پس از رونی باید در سفر به سوریه برای نجات برادر خود را از شرایط پیش بینی نشده. چه اتفاقی می افتد در سوریه است یک داستان کاملا متفاوت یکی که عاری از منطق است. اما ما انتظار داشتند که به هر حال!

سازمان دیده بان تریلر از Baaghi 3 زیر:

در حالی که طرح نیست جذاب شروف را اکتان بالا دنباله عمل ممکن است نگه دارید توجه شما. بدون شک وجود دارد که مانند او در هر فیلم دیگر او کشیده است مانع با حد صداقت به عنوان او ظرافت. یک هلیکوپتر دنباله شایسته ذکر ویژه برای آن درخواست تجدید نظر بصری.

اگر ویفر نازک طرح ناامیدی بازیگران نیست به خصوص درخشش در صحنه های عاطفی یا. بسیاری از در واقع کاهش بینندگان به می خندد.

Shraddha Kapoor صرفا وجود دارد برای اضافه کردن طنز تسکین اما اسکریپت نتواند حتی به اعتبار حضور او. Ankita Lokhande بیش از حد کمی به بازی با اینجا. ویژه و برجسته است و تنها صحنه ای که می بیند پدر-پسر — روشن و خاموش کردن صفحه نمایش — جکی و ببر از ویژگی های در یک قاب.

Ahmed Khan استخدام فرمولی خرده ریز — آهنگ های خوب و بزرگ تر از زندگی اقدام به ایجاد این 150 دقیقه یک فیلم تجاری سرگرم کننده است.

اما در اینجا ما لیست “dus bahane” برای شما به جست و خیز تئاتر این هفته است.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im