Baaghi 3: این غیر ممکن است به سقوط در عشق با Disha Patani در Do You Love Me!

Baaghi 3: این غیر ممکن است به سقوط در عشق با Disha Patani در Do You Love Me! – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: Feb 27, 2020, 13:08 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

صبر به پایان رسیده است! Disha Patani شما سقوط در عشق با او در Baaghi 3 آهنگ Do You Love Me و شیمی با تایگر شروف نمی شود از دست رفته!

Picture Courtesy: Official YouTube Page/T-Series

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: رسمی صفحه یوتیوب/T-Series

در یک تغییر طراوت سازندگان Baaghi 3 در حال حاضر دوباره کلاسیک قدیمی آهنگ توسط آهنگساز رنه با bendali, Do You Love Me, و نه یک آهنگ از بالیوود از دوران ’90s. این ویژگی Disha Patani مانند قبل از هرگز, و اگر شما فکر او خوب بود در بهارات و ملنگ صبر کنید تا ببینید او در این آهنگ. این غیر ممکن است به سقوط در عشق با او.

آنچه نیز جلب توجه ما است که راه سازان شات آهنگ آن را بزرگ و پر زرق و برق و بازیگر oozes دلربایی و اورا به زیبایی فیلم برداری رقص شماره. تایگر شروف پیشرو مردی که همیشه مشترک فوق العاده شیمی با Patani به خصوص در آهنگ Befikra آنها را با هم نمی شود با او. در عین حال خود را در شیمی sizzles.

خوب در اینجا این آهنگ:

شروف اگر شما مشاهده این ویدئو به نظر می رسد در شکار برای برادر خود را که ربوده شده در سوریه است. Baaghi 3 داستان یک مرد که عبور از مرزهای خود را به صرفه جویی برادر بزرگتر. داده می شود این بزرگترین فیلم اکشن از شروف و نصب شده است و در مقیاس بزرگتر از Baaghi و Baaghi 2, آهنگ های Patani می تواند یک استراحت برای مخاطبان است. درست مثل چگونه ما شاهد ژاکلین فرناندز در Ek Do Teen در Baaghi 2 ما دیدن ملنگ بازیگر در Baaghi 3. و یک بار دیگر شروف خواسته نشده است به رقص است. شاید در Baaghi 4!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im