خرید رپورتاژ

Baaghi 3: از اقدام برای رقص, Shraddha Kapoor آن را تمام می کند در این زمان! – سرگرمی

به روز شده: Feb 16, 2020, 15:57 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

نه تنها تایگر شروف اما حتی Shraddha Kapoor دیده خواهد شد انجام عمل و رقص در Baaghi 3 خواهد بود که یک درمان برای همه طرفداران او!

Picture Courtesy: PR

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: روابط عمومی

همیشه از Aashiqui 2 که شد بمب دارای قدرت تخریبی, موفقیت, Shraddha Kapoor, به دست آورد تا مقدار زیادی از فن زیر است. و پس از موفقیت Saaho و Chhichhore در سال 2019 طرفداران واقعا به دنبال به جلو به آنچه که او در آینده به عنوان یک بازیگر.

این هیچ خبری از این بازیگر در حال حاضر آماده سازی خود با تایگر شروف برای Baaghi 3 است که در حال حاضر یکی از مورد انتظار ترین فیلم های سال و طرفداران در حال حاضر اعلام کرد این توان عظیم فیلم های پرفروش! این بار کاپور را یکی دیگر از شخصیت های مختلف را ترک خواهد کرد که همه ما را شگفت زده کرد. این شما نیست دوشیزه در پریشانی که همیشه نجات توسط قهرمان.

در این زمان او همچنین پرش را در این زمینه به انجام این کار تن از عمل و تعداد زیادی از رقص. صحبت کردن در مورد این اقدام برای اولین بار در تریلر, Shraddha دیده می شود در حال اجرا از T-72 شوروی تانک های نظامی. این مخازن به برخی از آنهایی که بزرگترین در جهان است و دیگر هیچ بازیگر تا به حال انجام شده قبل از این در تاریخ بالیوود. ویژه نکته لازم به ذکر است این واقعیت است که Shraddha در واقع در حال اجرا شات بدون کمک از هر گونه جلوه های ویژه و یا CGI.

و صحبت کردن در مورد رقص, اولین آهنگ از Baaghi 3 با عنوان Dus Bahane 2.0 منتشر شد و نشان داد Shraddha در داغترین آواتار تا کنون ساخت طرفداران دل شکسته او را بیش از

در این کار جلو, Shraddha آینده دیده می شود در Baaghi 3 با تایگر شروف. این فیلم به کارگردانی احمد خان و تولید شده توسط Sajid Nadiadwala, Baaghi 3 خواهد ضربه زدن به صفحه نمایش در 6 مارس سال 2020 است.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de