Baaghi 3 جعبه دفتر: تایگر شروف قدرت فیلم به تومان. 53.83 کرور در طول تعطیلات آخر هفته!

Baaghi 3 جعبه دفتر: تایگر شروف قدرت فیلم به تومان. 53.83 کرور در طول تعطیلات آخر هفته! – سرگرمی

انتشار: Mar 09, 2020, 15:14 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

با وجود مخلوط, گزارش Coronavirus تهدید و امتحانات تایگر شروف ستاره-قدرت کمک کرده است Baaghi 3 پرش در روز یکشنبه و جمع آوری تومان. 53.83 کرور در سه روز!

Tiger Shroff Picture Courtesy: YouTube

تایگر شروف تصویر حسن نیت ارائه میدهد: یوتیوب

با وجود مخلوط, گزارش Coronavirus تهدید و امتحانات تایگر شروف ستاره-قدرت کمک کرده است Baaghi 3 پرش در روز یکشنبه و جمع آوری تومان. 53.83 کرور در سه روز! برای uninitiated یک فیلم مانند Baaghi هرگز متکی به منتقدان برای مجموعه همه به آن نیاز دارد به عشق طرفداران به خصوص طرفداران هاردکور. و این دقیقا چیزی است که ببر انباشته شده است در شش سال از زندگی حرفه ای او.

درست مثل Ajay Devgn است Singham, Salman Khan دهکدهای Dabangg این مرد Baaghi حق رای دادن خود را به اعتبار و سوخت خود را از ستاره شدن در جعبه ، در نظر گرفتن به حساب توییتر خود Taran Adarsh مشترک چقدر پول این فیلم ساخته شده است که بیش از آخر هفته.

نگاهی به:

در حال حاضر این بازیگر خواهد بود رفتن به جایی که در آن آغاز شده! نمی توانید آن را? به خوبی او را آماده سازی خود برای Heropanti 2 و این بار جهان می خواهد او را مرده. این همه برای آزادی در جولای 16, 2021!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im