Madhuri Dixit هرگز نتواند به اذعان کرد که او آموخته زیادی از Subhash Ghai

Madhuri Dixit Nene and Subhash Ghai

Madhuri Dixit Nene و Subhash Ghai

Madhuri Dixit Nene شد Subhash Ghai بهترین دانش آموز. این فیلمساز ساخته شده این اعتراف در حالی که پرداختن به دانش آموزان از مدرسه فیلم سوت جنگل بین المللی است. بازیگر ملاقات Ghai پس از او, اولین فیلم Abodh (1984) ثابت شود مرطوب دارای صدای فش فش. او در ادامه به فیلم هایی مانند Ram Lakhan (1989) و Khalnayak (1993) با او است. هر دو فیلم رو او را به ستاره شدن. Dixit هرگز نتواند به اذعان کرد که او آموخته زیادی را از او. او همچنین خطاب به دانش آموزان از مدرسه فیلم.

زنبور سال baad

Malaika and Terrence

Malaika Arora و Terence Lewis, که از ویژگی های به عنوان قضات در آینده واقعیت نشان می دهد, هند بهترین رقاص هستند reuniting پس از 20 سال. Malla استفاده می شود برای یادگیری رقص در Lewis آکادمی در سال 2000. او می گوید: “او از من است گورو و در حال حاضر من به اشتراک گذاری این مرحله با او.” به جای shishya لوئیس ترجیح می دهد او را یک سردستهزنان خواننده اپرا. “وقتی که می آید به وزرق برق, رقص و عبارات هیچ کس می تواند ضرب و شتم او. او پرشور بود و او هنوز هم حمل فضل همین امروز.”

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود مقاله رایگان

ثبت نام هات بیت