فاطمه زانا شیخ در جریان قفل شدن به همراه برادرش به عنوان خدمه به این ویدئو شلیک کرد

Fatima Sana Shaikh

فاطمه زانا شیخ

فاطمه سانا شیخ اولین کارگردانی خود را با موزیک ویدئو آهنگ پالکهین خولو انجام می دهد که توسط ویشال بهاردواج خوانده و آهنگسازی شده است. از آیه بشیر بدر شاعر اردو الهام گرفته شده است. شیخ که در این ویدئو به همراه سگ حیوان خانگی بیجلی نیز ویژگی دارد، می گوید: «این ترانه در مورد قدردانی از مردم در این دوران بی سابقه است.» او می گوید: «من برای ساخت فیلم با من به آقا ویشال دست و پا می زدم و وقتی این پیشنهاد را داد، به آن پریدم.» این بازیگر در جریان قفل شدن به همراه برادرش به عنوان خدمه به این ویدئو شلیک کرد.

در جبهه کار، فاطمه سانا شیخ بعد از آن در سوراج پ منگل بهاتی در کنار منوج باجپایی و دیلجیت دوسونژ و به دنبال آن لودو آنوراگ باسو دیده خواهد شد.

سوار هیجان

Vikram

دختر کارگردان ویکرام بهات کریشنا ماه آینده کار بر روی چهارمین پرت شدن از سری وب، مایا را آغاز می کند. هیجان انگیز وابسته به عشق شهوانی در مورد روابط تمسخر شده است، “که موضوع را شدیدتر می کند،” او می گوید. او پس از کمک به پدرش در فیلم هایی مانند سال ۱۹۲۱ (۲۰۱۸)، رائز ریبوت (۲۰۱۶) و بازی های عشقی (۲۰۱۶)، اولین کارگردانی خود را با سریال های وب، دست نیافتنی ها (۲۰۱۸) و پس از آن سه فصل مایا انجام داد. کریشنا ترجیح می دهد پشت دوربین باشد.

سریال هیجان انگیز وابسته به عشق شهوانی Maaya توسط Vikram Bhatt’s Loneranger Productions همگی برای فصل ۴ خود تنظیم شده است که به کارگردانی کریشنا بهات از اواسط اکتبر ۲۰۲۰ شروع به شلیک خواهد کرد. درام مهیج در گذشته سه فصل موفق داشت – مایا، مایا ۲ و مایا ۳. این فیلمساز جوان با استعداد نیز به عنوان بهترین کارگردانی برای مایا ۳ توسط آهنگ استعدادیابی (بهترین جوایز محتوای دیجیتال در هند) اهدا شد، کریشنا بهات به رسانه های اجتماعی برد و همین موضوع را به تماشاگران اطلاع داد.

جالب خواهد بود برای دیدن بازیگران ستاره برای Maaya 4. تهیه کننده-کارگردان در حال حاضر در حال اجرا برای Twisted 3 نشان می دهد.

به اسکرول کردن ادامه بده تا اخبار بیشتر بخوانید

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار