ب Praak و جاسی Gill پیوستن به نیروهای به مربی indie در, هنرمندان

ب Praak و جاسی Gill پیوستن به نیروهای به مربی indie در, هنرمندان – سرگرمی

به روز شده: مارس 19, 2020, 16:16 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

پلت فرم سفارشی طراحی شده برای توسعه مستقل هنرمندان در هند در حال رشد سریع صحنه موسیقی

Crossblade اصل موسیقی های جدید پلت فرم ایجاد شده توسط رکوردهای سرعت و EYP خلاقیت راه اندازی شده بود به تازگی برای هند مستقل هنرمندان و نوازندگان. این پلت فرم است که سفارشی طراحی شده برای توسعه مستقل هنرمندان در هند در حال رشد سریع صحنه موسیقی است که مصمم به بازگشت به نوازندگان برادری با استفاده از آن شبکه منابع و تجربه در صنعت موسیقی.

با شبکه منابع و تجربه در حال توسعه superstars هند آنها مصمم به ارائه همان رشد به indie رشد. Crossblade اصل یک پلت فرم برای ایجاد و مدیریت خلاق در چرخه زندگی هنرمندان مستقل. “آن کار سختی است, اما آن را باید انجام شود. پس تنها صحنه موسیقی هند را می توان توسعه یافته و در آورده و از سطح همتراز با کشورهای دیگر است. هند بسیاری از استعداد. بسیاری از آهنگسازان و صدای منحصر به فرد. اما آنها یا مخفی و یا ناشناس.”, می گوید: Nikhil Dwivedi موسس شرکت EYP خلاقیت.

Crossblade اصل موسیقی پلت فرم اختصاص داده شده به هنرمند و توسعه و انتشار مطالب و رشد مدیریت. آنها در کسب و کار تبدیل استعداد خام به ارزش نمایشی هنرمند.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de