Ayushmann, خواسته های خود را goofball Tahira Kashyap در رمانتیک ترین راه به عنوان آنها کامل 19 سال!

Ayushmann, خواسته های خود را goofball Tahira Kashyap در رمانتیک ترین راه به عنوان آنها کامل 19 سال! – سرگرمی

انتشار: Mar 15, 2020, 19:13 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Ayushmann, و Tahira Kashyap ازدواج شده است برای بیش از 12 سال با هم بوده است 19 سال و امروز آنها کامل تقریبا دو دهه با هم و Ayushmann دوست داشتنی آرزوی خود goofball در Instagram.

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Ayushmann Khurrana

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/Ayushmann,

Ayushmann, و Tahira Kashyap ازدواج شده است برای بیش از 12 سال با هم بوده است 19 سال و امروز آنها کامل تقریبا دو دهه با هم و Ayushmann دوست داشتنی آرزوی خود goofball در Instagram.

زنان اغلب شکایت دارند که مردان لازم نیست که یک حافظه خوب است. خوب همه آنها را دگرگون Khurrana حافظه. این بازیگر به خاطر هر جزئیات در مورد آنچه اتفاق افتاده است 19 سال به عقب. برای همه زوج وجود دارد, این مرد باید خود را الهام بخش است.

صحبت کردن به او Instagram حساب او ساخته شده یک کولاژ از تصاویر Tahira و او را به نام خود goofball. او نوشت که در سال 2001 زمانی که آنها هر دو در حال آماده شدن برای امتحانات خود را و او اعتراف احساسات خود را به او در 1: 48 am به او از طریق تلفن. این آهنگ که در حال بازی در استریو در داخل بود ،

نگاهی به حق در اینجا:

نه تنها که او حتی می خواست او را در خود 11th سالگرد عروسی سال گذشته در تاریخ 1 نوامبر به همان اندازه با پست دوست داشتنی. یک نگاه:

خوب در مقابل کار بازیگر سه فیلم تا آمدن – Gulabo Sitabo با Shoojit Sircar اجتماعی-کمدی با Anubhuti سینگ Kashyap و جرم, هیجان انگیز با Anubhav Sinha.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im