عایشه شروف سهام یک عکس از دوران کودکی تایگر شروف در روز تولد او, نوشته های عاطفی داشته باشید!

عایشه شروف سهام یک عکس از دوران کودکی تایگر شروف در روز تولد او, نوشته های عاطفی داشته باشید! – سرگرمی

انتشار: May 02, 2020, 15:26 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

به عنوان تایگر شروف نوبت 30 امروز مادر عایشه شروف یک شایان ستایش پست برای پسرش با رجعت تصویر است که شما نمی توانید از دست!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Ayesha Shroff

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/عایشه شروف

تایگر شروف که در حال حاضر ساخته شده است مانند یک مخزن و یک بدنه از فولاد و دنده از آهن است. آن را تولد 30 امروز و او انبوه پیش بینی Baaghi 3 آینده در 6 مارس. او ممکن است تا به حال الهام بخش ترین تحول فیزیکی در بالیوود حتی او نمی تواند فرار کرده اند cuteness از دوران کودکی.

مادر عایشه شروف که همیشه نوشته های تصاویر با ببر در Instagram به اشتراک گذاشته شده بسیار شایان ستایش و زیبا رجعت عکس از این بازیگر است که شما باید برای دیدن. او نوشت که او بهترین پسر یک مادر می تواند با برکت.

نگاهی به:

Disha Patani اظهار نظر در عکس با عنوان بسیاری از سه قلب دارد. Patani خودش به اشتراک گذاشته رجعت تصویری با شروف در Instagram و نوشت: چگونه او عصبی در در او را و چگونه او را همیشه با ترس به رقص با. و البته همچنین از او خواست به سرکوب آن را آخر این هفته در گیشه. یک نگاه حق در اینجا:

آمدن به Baaghi 3, Shraddha Kapoor, her co-star برای بار دوم و دوران کودکی خود را له نیز تا به حال چیزی برای گفتن به او را در توییتر. او نوشت: او لذت می برد تیراندازی با او هر لحظه. آن را چک کنید:

خوب شما چقدر احساس Baaghi 3 را با چنگک جمع کردن در جعبه ،

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im