Avirum Anbum: Kamal Haasan آهنگ از امید در طول COVID-19 مستند

Avirum Anbum: Kamal Haasan آهنگ از امید در طول COVID-19 مستند – سرگرمی

انتشار: May 22, 2020, 15:24 IST | سرپرستان | چنای

Kamal Haasan اتحاد گذراند سونگ و کارگردانی Avirum Anbum — یک آهنگ امید مثبت و عشق در این دوران آزمایش

Image source: Kamal Hassan's Instagram account

منبع تصویر: کمال حسن Instagram account

بازیگر و سیاستمدار Kamal Haasan اتحاد گذراند سونگ و کارگردانی “Avirum Anbum” — یک آهنگ امید مثبت و عشق در این دوران آزمایش.

پیوستن به او را در تلاش خود را پدر بازیگر Shruti Haasan آهنگسازان Anirudh Ravichander, Yuvan شانکار راجا و دوی روپیه Prasad, خوانندگان, Shankar Mahadevan, Bombay Jayashree و سید Sriram بازیگران, Siddharth و آندریا لیدی پیانیست و خواننده-بازیگر Mugen.

آهنگ تشکیل شده است که توسط Ghibran و ویرایش شده توسط ماهش Narayanan و منتشر خواهد شد در آوریل 23.

اظهار نظر در همکاری با استعدادهای مختلف برای “Arivum Anbum” کمال گفت: “این واقعا یک روند دموکراتیک و هر شرکت کننده ثبت شده خود بخشی خود را به عنوان هیچ یک از ما می تواند تامین کند. این همکاری به معنای واقعی و از همه شات و ثبت آن خود را از خانه های خود را, من نمی دانم چه کسی به اعتبار فیلمبرداری است.”

“ما وارد دوره ای از تکنولوژی بالا و هر کس به صورت جداگانه ارسال می شود ما خود را از بخش هایی است که ما با هم قرار داده. من نوشته آهنگ و Ghibran به آن تشکیل شده و تمام شرکت کنندگان در هیئت مدیره بیش از یک تماس. این همکاری ساخته شده است من به تو افتخار قبیله من نه تنها محلی بلکه در سطح بین المللی. هنرمندان به طور مداوم در تلاش برای تزریق خوشبینی در توده ها از آنها نگاه کردن به ما. این آهنگ به یادآور که همه ما قادر هستند و همچنین این واقعیت است که بار سختی نیست گذشته تنها مردم سخت انجام,” او اضافه شده است.

آهنگساز Ghibran احساس می کند که ایالات متحده تلاش مانند این می تواند کمک به مردم برای غلبه بر این وضعیت است.

“ما ایجاد یک آهنگ از خانه های ما حتی در این زمان بحران از coronavirus بیماری همه گیر. همه ما در این با هم و ما برنده خواهد شد بیش از آن اما تنها با ایالات متحده در تلاش است که این کلید را به نفع خود بیش از هر بیماری همه گیر است که ما را احاطه کرده. من بسیار خوشحال و سپاسگزار به ارتباط با هر کسی که مشغول به کار در این آهنگ و که جلو آمد و بدون فکر دوم نیز به تمام کر خوانندگان که به من فرستاده خود را با این نسخهها کار آمد و رو به جلو به همکاری با من. تفاوت ما می توانیم با هم بودن است که همه امور ما ایجاد کرده اند چیزی هم گفت:” آهنگساز.

این آهنگ منتشر خواهد شد فکر می کنم موسیقی. “اینها حقیقی زمان و شیوه جدید زندگی است که واقعا تست برای همه. در یک زمان مثل این که وقتی احساسات در حال اجرا بالا مهم است که همه ما به یاد داشته باشید برای درمان مردم با عشق و شفقت است. این ترانه همیشه با استعداد کمال حسن و استعداد هنرمندان قطاری که به زیبایی و مطمئن شوید که به طنین انداز با هر کسی که آن را می شنود” گفت: Bernhardt ردی رئیس جمهور فکر می کنم موسیقی.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de