آویکا گور افکارش را در مورد این نمایش در میان گذاشت، بازی در نقش آنندی و اینکه چگونه در زندگی به او کمک کرده است چه معنایی داشت

Image source: PR

منبع تصویر: روابط عمومی

فرقه COLORS نشان می دهد بالیکا Vadhu اولین بازیگر آویکا گور مشخص شده است. یک چشم بازکن به نام بالیکا ودهو کلیشه هایی را که تلویزیون هند با کاوش در یک موضوع جدی به شیوه ای بسیار صمیمانه و واقعی داشت، درهم شکست. در حال حاضر ، به عنوان نشان می دهد در حال اجرا مجدد در رنگ ها به عنوان بخشی از #NostalgicAfternoons آن ، آویکا افکار خود را در مورد نشان می دهد به اشتراک گذاشته ، آنچه در آن به معنای او را به بازی در نقش Anandi و چگونه آن را به او در زندگی کمک کرده است.

آویکا گور که در مورد بازی آنندی در اولین نمایش فوق العاده اش صحبت می کرد، می گوید: «بالیکا ودهو زندگی ام را به طور کامل تغییر داد و به من این فرصت را داد که خیلی چیزها را یاد بگیرم. من تنها 9 سال داشتم که اولین برنامه تلویزیونی ام را با این نمایش انجام دادم و برای من موضوع کار در آن زمان نبود».

“بازیگری در بالیکا وادهو یک سرگرمی و اشتیاقی بود که من باید آن را دنبال کنم و آن هم در مقیاس بزرگ. از لباس پوشیدن هر روز، گرفتن عشق بسیار از مردم و بودن در تلویزیون خوشحال بودم. علاوه بر آن ، نشان می دهد تا به حال بازیگران ستاره فوق العاده ساخته شده از برخی از بازیگران تئاتر واقعا با استعداد است. برای من بالیکا ودهو مثل یک مدرسه فیلم بود که در آن ظرایف بازیگری را یاد گرفتم. من شادترین فرد در مجموعه بود و من لذت می برد هر بیت از آن. من اعتبار نشان می دهد برای من بازیگر است که من امروز هستم. من خوشحالم که نشان می دهد در حال اجرا مجدد در COLORS، و من امیدوارم که بینندگان یک زمان دوست داشتنی گرفتن یک سفر پایین خط حافظه با Anandi و Jagya و تمام شخصیت های دیگر آنها را در طول سال ها دوست داشته اند داشته باشد.”

#NostalgicAfternoons سازمان دیده بان Balika Vadhu تنها در رنگ

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار