استرالیا برای شروع پیش فصل فعالیت ممکن است در نهایت

استرالیا برای شروع پیش فصل فعالیت ممکن است پایان – ورزشی

به روز شده: مارس 08, 2020, 07:38 IST | PTI | ملبورن

اواز یا موسیقی دو نفری است که با همکاری نزدیک با همتایان خود از دیگر بازی کریکت کشور و بخشی از کمیته از دولت استرالیا و ICC که در حال تلاش برای پیدا کردن راه هایی برای از سرگیری ورزشی.

Australia's limited overs captain Aaron Finch

استرالیا محدود اور کاپیتان هارون سهره

کریکت استرالیا قرار است به زودی این تیم قبل از فصل بعد در این ماه تحت یک مجموعه جدید آموزش پروتکل های ابداع شده برای ایمنی از بازیکنان در میان COVID-19 بیماری همه گیر. با توجه به یک گزارش در “صبح سیدنی هرالد’, CA تان شدیدا کردن استراتژی برای از سرگیری آموزش تحت مراقبت و مواظبت چشم از آن افسر ارشد پزشکی دکتر جان باغ و علوم ورزشی و طب ورزشی الکس Kountouris.

اواز یا موسیقی دو نفری است که با همکاری نزدیک با همتایان خود از دیگر بازی کریکت کشور و بخشی از کمیته از دولت استرالیا و ICC که در حال تلاش برای پیدا کردن راه هایی برای از سرگیری ورزشی. این گزارش گفت: CA فوری اولویت تدوین پروتکل برای بازیکنان در پیش فصل که شامل محرومیت استفاده از بزاق دهان یا عرق به درخشش توپ در طول آموزش.

“وجود فاصله فیزیکی در شبکه—وجود دو یا سه پرتاب در هر یک از net. یک کاسه در یک زمان خمیر است 22 متری پس از آن یک مشکل بزرگ” Kountouris گفت.

“ما نمی بینیم آن را به عنوان بیش از حد یک مشکل بزرگ برای مدیریت اما این چیزهایی که ما در حال هجی کردن. این است آنچه شما باید انجام دهید: فاصله خود را حفظ کنید.”

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im