استرالیا بازیکنان نمی شود حریص اگر خواسته به پرداخت قطع: تیم پین

استرالیا بازیکنان نمی شود حریص اگر خواسته به پرداخت قطع: تیم پین – ورزشی

به روز شده: Apr 27, 2020, 15:46 IST | PTI | ملبورن

خواسته در مورد مایکل کلارک استرالیایی ادعا می کند که تا به حال “مکیده” به کاپیتان Kohli در سال های اخیر برای حفاظت از پر سود IPL معاملات پین گفت: سابق استرالیا کاپیتان گرفته اند باید فردی نام اگر او می خواهد به مردم را در

Tim Paine

تیم پین

استرالیا اطفال در حال رفتن به “حریص” اگر از آنها خواسته برای قطع پرداخت آن را به عنوان مهم است که بازی رشد خوبی را در آینده در پی COVID-19 pandemic گفت: آزمون کاپیتان تیم پین. با هند تور استرالیا و آینده T20 جام جهانی شک با توجه به سرعت گسترش coronavirus کریکت استرالیا در حال حاضر ایستاده بود پایین 80 درصد از کارکنان خود را و در حال حاضر در مذاکرات با استرالیا اطفال انجمن (ACA) با توجه به پتانسیل بازیکنان پرداخت را کاهش دهد. “بازیکنان نیاز به دانستن مطلق موقعیت های مالی از بازی و بازیکنان در حال رفتن به حریص” پین گفت: ABC Radio.

“ما معیشت همه مردم در ارتباط با CA و بازیکنان ارتباط امرار معاش خود وابسته است و در بازی کریکت سالم بودن. “بنابراین در حال حاضر اگر قطع پرداخت برای ما است که بر روی کارت و نگه می دارد که بازی ما رونق خوبی به آینده و سپس این چیزی است که ما قطعا باید به نگاه است.” کریکت استرالیا ممکن است از دست دادن متناوب AUD 300 میلیون دلار اگر تیم هند نتواند به نوبه خود برای دو جانبه سری با توجه به بهداشت جهانی بحران. پین گفت که او شگفت زده فقیر مالی دولت از هیئت مدیره.

“من فکر می کنم به صورت تجاری در بسیاری از حامیان شده اند بسیار سخت ضربه و بدیهی است که رفتن به آمار کریکت استرالیا در چند مرحله پس از آن به عنوان” پین گفت. “من فکر می کنم وجود دارد یک بیت از حفظ سمت پتانسیل هند و نه در آینده (در یک تور در ماه دسامبر/ژانویه) است که ارزش چیزی شبیه به 250 تا 300 میلیون دلار است.” استرالیا مرزهای مهر و موم شده تا 30 سپتامبر اما در تلاش برای نجات تور هند دولت است و با توجه به ارائه بین المللی معافیت اجازه می دهد تا تیم هند می رسند در استرالیا. 35 سال پین گفت که او آگاه است از هر گونه طرح احتمالی اگر تور هند نمی بروید و امیدوار Virat Kohli و مردان خود را می توانید وارد در استرالیا به عنوان برنامه ریزی شده.

“من فقط رتبهدهی نشده است و من نمی خواهم به. من امیدوار هستم که آنها در اینجا است که حل بسیاری از مسائل مربوط به” پین گفت. “من می دانم که وجود دارد در برخی از مذاکرات با کریکت استرالیا و دولت در اطراف بالقوه از آنچه می تواند انجام شود, اجاره هواپیما و گرفتن آنها را در انزوا زمانی که آنها در اینجا به مطمئن شوید که ما می توانیم هند در اینجا. “اما جدا از این که من فقط شنیده ام چند چیز در شایعه در مورد آسیاب شاید نیوزیلند بیرون آمدن و رفتن وجود دارد.”

خواسته در مورد مایکل کلارک استرالیایی ادعا می کند که تا به حال “مکیده” به کاپیتان Kohli در سال های اخیر برای حفاظت از پر سود IPL معاملات پین گفت: سابق استرالیا کاپیتان گرفته اند باید فردی نام اگر او می خواهد به مردم است. “اگر شما در حال رفتن به بیرون آمدن با یک نقل قول کنید و سعی کنید و مردم را در, و علت هر گونه مشکل و کرک در مردم من فکر می کنم شما نام افراد به صورت جداگانه و او قطعا نمی,” پین گفت. “این قطعا بی اساس چون من در این زمینه وجود دارد و هیچ یک از آن آسان گرفتن (در Kohli).”

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de