استرالیا ضرب و شتم NZ در خالی SCG

استرالیا ضرب و شتم NZ در خالی SCG – ورزشی

به روز شده: May 14, 2020, 12:57 IST | AFP | سیدنی

کریکت استرالیا منع تماشاگران از بازی در پاسخ به کروناویروس همه گیر منجر به نگاه عجیب و غریب از بازیکنان اذعان عطف به جایگاه خالی.

Australia's David Warner plays in front of an empty SCG stand

استرالیا David Warner پخش در مقابل خالی SCG ایستاده

استرالیا خرد نیوزیلند توسط 71 اجرا می شود در یک روز بین المللی در خالی سیدنی کریکت زمین در روز جمعه. پس از نیوزیلند زودتر نگه داشته و به سمت خانه به 258 هفت استرالیا حمله بولینگ تحت سلطه کیوی ضربه به اخراج بازدید کنندگان برای 187 در 41 ، کریکت استرالیا منع تماشاگران از بازی در پاسخ به کروناویروس همه گیر منجر به نگاه عجیب و غریب از بازیکنان اذعان عطف به خالی grandstands. آن را نیز نشان داد که استرالیا سریع کاسه کین ریچاردسون بود که در قرنطینه در اوایل روز و تا به حال تست شده برای این ویروس پس از احساس ناخوشی.

او پس از پاکسازی از ویروس و بازگشت به زمین به دوباره پیوستن به هم تیمی های خود. استرالیا کاپیتان هارون سهره برنده بازی شیر یا خط و تصمیم به خفاش با سمت خانه در یک مرحله به دنبال یک نمره در بیش از 300 زیر فوق العاده باز کردن مشارکت از سهره و دیوید وارنر. اما هنگامی که ورنر (67) و سهره (60) اخراج شدند استرالیا نوبت از دست داد حرکت و نیوزیلند چیتی راه خود را به بازی با وجود دیر شکوفا از Marnus Labuschagne ساخته شده است که 56 از فقط 52 تحویل. نیوزیلند باید با توجه به خود یک فرصت خوب برای گرفتن 1-0 شود در سه سری بازی اما برخی از عالی استرالیا بولینگ در 10 اور به معنای بازدید کنندگان همیشه پشت در اجرای تعقیب و گریز.

هیچ یک از نیوزیلند ضربه قادر به تسلط — Martin Guptill بالا به ثمر رساند با 40-و درهای سقوط کرد و در فواصل منظم به استرالیا در زمان کنترل. پیروزی خواهد آمد به عنوان یک افزایش خوش آمدید به عید که تا به حال خود را از دست داد آخرین پنج ODIs در سری ضرر و زیان به آفریقای جنوبی و هند است. آزمون رهبری پت کامینز شد انتخاب کنندگان با 3-25 در حالی که allrounder Mitchell مارش ادعا 3-29. آدم Zampa و جاش Hazlewood هر دو برداشت و دو ویکت در یک تیم چشمگیر صفحه نمایش. قبلا نیوزیلند ریسندگی Mitchell Ratzeshof و حرکت Sodhi reined استرالیا پس از سهره و هشداردهنده روشن شروع می شود.

وارنر آورده تا chanceless نیم قرن اما به زودی شروع به مبارزه وقتی نیوزیلند سریعترین کاسه Lockie فرگوسن آمد دور حلقه و او در نهایت سقوط کرد زمانی که او مورد ضرب و شتم سرعت و قطعه قطعه فرگوسن صاعقه به اواسط روز. Ratzeshof زده بعد زمانی که فینچ رو یک ضعف لبه به حافظ تام Latham به ترک استرالیا 145 برای دو نفر. او سپس لرزاند سمت خانه وقتی که او دگرگون استیو اسمیت (14) با علاوه بر این از تنها یک اجرا.

پا-عنکبوتی که تار میتند Sodhi گران بود اوایل اما او خود را تنظیم طول و ادعا کرد سه بعدی درها به نیوزیلند امید تعقیب کردن استرالیا در مجموع تحت SCG چراغ. دومین مسابقه برگزار خواهد شد در روز یکشنبه نیز در SCG.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im