استرالیا حلاجی مربی گریم احمق axed با توجه به کاهش هزینه درایو

استرالیا حلاجی مربی گریم احمق axed با توجه به کاهش هزینه رانندگی – ورزشی

به روز شده: Jun 19, 2020, 08:31 IST | PTI | ملبورن

احمق سابق انگلستان رودخانه است و قابل توجه ترین در میان کسانی که دست به لغزش صورتی

Graeme Hick

گریم احمق

پنبه حلاجی شده مربی گریم هیک شد بزرگترین تلفات کریکت استرالیا کاهش هزینه رانندگی که بر اساس آن 40 بیشتر کارکنان گذاشته شد به عنوان بدن دست و پنجه نرم کردن با یک بحران مالی باعث شده COVID-19 بیماری همه گیر. احمق سابق انگلستان رودخانه است و قابل توجه ترین در میان کسانی که دست به لغزش صورتی. “این واقعا دشوار است تماس بگیرید. آن چیز او را از انجام آن بیشتر تاثیر هزینه برش است که ما در حال انجام به دلیل COVID وضعیت” استرالیا مربی جاستین لانگر به نقل از به نقل از ‘Social’.

“همه ما باید برای انطباق و دوباره امیدوارم یکی از نقاط قوت در گذشته بوده و قادر به انطباق با موقعیت های مختلف و من باید منجر به راه است. که مهم ترین چیز در مورد رهبری این است که شما راه رفتن صحبت گفت:” لانگر. رهبری موقت اجرایی نیک هککلی که جایگزین کوین رابرتس پس از استعفای خود را روز سه شنبه, کریکت استرالیا بیرون آمد با یک طرح در روز چهارشنبه که به آن معتقد است را تضمین خواهد کرد “پایداری بلند مدت و رشد از این بازی است.”

این شامل برش پاداش آن مدیریت ارشد از بین بردن 40 بیشتر کارکنان و “مکث” تورهای بین المللی برای این کشور یک تیم در یک کاهش هزینه تلاش برای مقابله با مالی خرید اینترنتی از COVID-19 بیماری همه گیر.

در آوریل کریکت استرالیا تحت رابرتز تصمیم گرفته بود به کردند حدود 80 درصد از کارکنان در دفتر مرکزی در 20 درصد حقوق و دستمزد در میان COVID-19 بحران است.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de