تالار سرعت عالی جف تامسون نشان می دهد توپ دستکاری با تیغ

تالار سرعت عالی جف تامسون نشان می دهد توپ دستکاری با تیغ ورزشی

به روز شده در: آوریل 13, 2020, 07:44 IST | یک خبرنگار | بمبئی

صحبت در Betoota مدافع پادکست جف تامسون اعتراف به استفاده از یک تیغ در مطابقت با توپ.

Jeff Thomson

جف تامسون

استرالیا سرعت عالی جف تامسون در روز سه شنبه شده یک وحی تکان دهنده از یک بار دستکاری با توپ در طول یک شفیلد مسابقه بین کوئینزلند و
تاسمانی.

صحبت در Betoota مدافع پادکست تامسون اعتراف به استفاده از یک تیغ در مطابقت با توپ. “ما بازی می کردند در Gabba بازی تاسمانی بر روی یک تخت به عنوان s**t جدا. من بازی بولینگ Boony [دیوید بخشش] بود پنبه حلاجی شده من فکر می کنم” گفت: تامسون که ادعا 200 درها در 51 آزمون.

“توپ شد s**t. Kookaburra شروع به ساخت واقعا بد توپ از آنجا که هیچ مخالفت وجود دارد. بنابراین s**t که آنها ساخته شده بود تلخه و نرم است. من به داوری قبل از ناهار ‘این توپ s**t.’ او گفت: “هیچ مشکلی با این.’ آن را مانند یک باد صبا.

“در ناهار گرگ Chappell به من گفت: ‘ما باید برای خلاص شدن از این توپ است.’ من گفتم: “من رفع این گوشی چیز های اضافه شده” آتشین pacer.

تامسون پس از آن رفت و به جزئیات چگونه او با دستکاری توپ. “این یک داستان واقعی است. به یاد داشته باشید کسانی که تیغ? فقط یک تیغه در هر دو طرف قطعه ای از تخت فولاد است. من قرار است که در جیب من است. من اجرا کردم حدود سه ماهه درز با آن و در اطراف اصلی درز اما من تحت فشار قرار دادند آن را کمی سخت است. من دگرگون این توپ به Boony و چیزی که تقریبا کاهش یافته است در چهارم مانند یک پرتقال.

“بعد از ناهار من گفت:” من به شما گفتم این توپ بود f***** در این نگاه ” و [داوری] رفته, ‘عیسی من هرگز دیده می شود یک توپ انجام این کار است.’

“این رو پاک, کاهش, آن را حتی ساییده شده در دوخت. این f***ing برش تمیز آن را بسیار عجیب و غریب. به هر حال ما یک توپ جدید من و او و ما برنده f***ing مطابقت. این است که چگونه شما تقلب” گفت: تامسون.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de