خرید رپورتاژ

اورنگبد MP انتقاد ماهاراشترا دولت برای اجازه دادن مشروب مغازه ها را باز کنید – اخبار

به روز شده: مارس 04, 2020, 13:20 IST | ANI | بمبئی

Lambasting در ماهاراشترا دولت او در ادامه پرسید: آیا عجله به فروش مشروب در این زمان دشوار است. او در ادامه اظهار داشت: اگر این مورد است پس چرا اجازه فروش همه چیز چرا این “امتیاز تنها به مشروب مغازه”.

This picture has been used for representational purposes

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف

به زودی پس از ماهاراشترا دولت بخشنامه اجازه می دهد مستقل مشروب مغازه ها برای باز کردن در COVID-19 قرمز مناطق (به جز مناطق مهار), AIMIM Lok سبها MP Imtiaz Jaleel گفت: اگر مشروب مغازه ها باز هستند در اورنگبد او نیروی خود را بسته و اضافه کرد که آن زمان به فروش الکل و ایجاد مشکلات برای زنان است.

“دولت تصمیم می گیرد برای باز کردن مغازه مشروب حتی در منطقه قرمز! اگر مغازه در اورنگبد باز ما شکستن قفل محدودیت و زور این مغازه ها. خواهد شد بسیاری از زنان به خیابان آمدن. این است که زمان به فروش مشروبات الکلی و ایجاد مشکلات برای مادران و خواهران” در اورنگبد مجلس توییتی در یک سری از توییت.

Lambasting در ماهاراشترا دولت او در ادامه پرسید: آیا عجله به فروش مشروب در این زمان دشوار است. او در ادامه اظهار داشت: اگر این مورد است پس چرا اجازه فروش همه چیز چرا این “امتیاز تنها به مشروب مغازه”.

دولت تا به حال در روز یکشنبه صادر شده یک لیست از فعالیت های است که اجازه خواهد داشت در مناطق مختلف از دولت در طول این مستند.”دولت تصمیم گرفته است به اجازه می دهد مستقل مغازه ها از جمله مشروب مغازه در منطقه قرمز نیز به جز مهار مناطق. اگر وجود دارد هیچ محدودیت در تعداد ضروری مغازه ها که می شود باز تنها پنج غیر ضروری مغازه ها را می توان در هر خط” دولت به منظور اعلام کرد.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود مقاله رایگان