آوگسبورگ مربی Heiko Herrlich به دست راه اندازی مجدد پس از خمیردندان اشتباه

آوگسبورگ مربی Heiko Herrlich به دست راه اندازی مجدد پس از خمیردندان اشتباه – ورزشی

به روز شده: May 16, 2020, 11:41 IST | AFP | برلین

Herrlich بود که اولین بازی خود به عنوان مربی از پرواز گذشت و در بازی روز شنبه با ولفسبورگ بعد از دو ماه صبر کنید هنگامی که این ورزش بود تعطیل به دلیل coronavirus.

Heiko Herrlich

Heiko Herrlich

آوگسبورگ مربی Heiko Herrlich را مجبور به نشستن بوندسلیگا سرگیری این آخر هفته پس از شکستن قوانین قرنطینه برای رفتن و خرید یک لوله خمیر دندان. این زن 48 ساله Herrlich بود که اولین بازی خود به عنوان مربی پرواز بالا گذشت در بازی روز شنبه با ولفسبورگ بعد از دو ماه صبر کنید زمانی که ورزش به خاموش شدن به دلیل coronavirus.”من ساخته شده یک اشتباه در خروج از هتل” بستری Herrlich, که گفت که او رفت و به یک سوپر مارکت برای خرید خمیر دندان و کرم پوست.

“در این وضعیت من زندگی نمی کنند تا به موقعیت من به عنوان یک مدل نقش برای من و تیم است.” Herrlich که تحت درمان یک تومور مغزی در سال 2000 اعتراف کرد: “من خطر بیمار به طور دقیق.”

او افزود: “من ساخته شده یک اشتباه در خروج از هتل. حتی اگر من به دنبال تمام اقدامات بهداشتی هر دو هنگام خروج از هتل و در غیر این صورت من نمی توانم خنثیسازی این. “از آنجا که از این سوء رفتار من را نمی خواهد منجر به آموزش فردا (جمعه) و نمی خواهد مسئول این تیم مقابل ولفسبورگ در روز شنبه.” این هیات در زمان بیش از مارتین اشمیت پیش از او در سال سرودن یک معامله تا 2022.

آوگسبورگ فقط پنج نقطه روشن از سقوط بازی کردن نقطه. سابق دورتموند به جلو Herrlich قبلا مربی بایر لورکوزن از 2017-18.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de