ATP, WTA افزایش دلار 6 میلیون برای بازیکن امداد برنامه

ATP, WTA افزایش دلار 6 میلیون برای بازیکن امداد برنامه – ورزشی

به روز شده: مارس 07, 2020, 08:17 IST | AFP | پاریس

با فصل تنیس به حالت تعلیق تا زمانی که حداقل جولای 13, برخی از “800 ATP/WTA تک و دو برابر بازیکنان” هستند و نیاز به حمایت مالی این بیانیه ادامه داد:

This picture has been used for representation purpose

این تصویر استفاده شده است برای نمایندگی هدف

یک صندوق برای بازیکنان تنیس سخت ترین ضربه از coronavirus همه گیر شده است که ورزش های نظارتی اعلام و اضافه کرد که آنها تا به حال کمک بیش از 6 میلیون دلار (5.3 میلیون یورو). در یک بیانیه مشترک به ATP و WTA تورهای فدراسیون بین المللی تنیس و چهار گرند اسلم مسابقات — the Australian Open, Roland-Garros, Wimbledon و ما باز — گفت: بازیکن امداد برنامه پشتیبانی خواهد کرد آن “که در مواجهه با چالش های بی سابقه ای با توجه به تاثیر جهانی COVID-19”.

با فصل تنیس به حالت تعلیق تا زمانی که حداقل جولای 13, برخی از “800 ATP/WTA تک و دو برابر بازیکنان” هستند و نیاز به حمایت مالی این بیانیه ادامه داد: با واجد شرایط بودن برای این صندوق تعیین شده توسط یک بازیکن در رتبه بندی قبلی و پول جایزه درآمد. این صندوق همچنین می تواند به اهدا از طریق ابتکارات از جمله مزایده بازیکن, کمک های مالی و مجازی تنیس بازی ها, بازی های اضافه بدن حاکم که در ماه گذشته اعلام کرد مذاکرات در مورد ایجاد برنامه.

این ویروس باعث شده است که ویران کردن به تقویم با ویمبلدون لغو برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم و باز فرانسوی به تعویق افتاد تا پایان ماه سپتامبر. انجمن تنیس ایالات متحده تصمیم خواهد گرفت که در اواسط ماه ژوئن یا نه باز ما را در نیویورک است. با این حال با وجود مشکلات مالی مواجه با صدها نفر از بازیکنان این ایده از یک صندوق امداد اخراج شد دنیا شماره سه Dominic Thiem که گفت: در ماه گذشته او نمی خواهد به پایین رتبه بندی بازیکنان پول خود را.
“کاملا صادقانه باید بگویم که هیچ بازیکن تنیس را به مبارزه برای زنده ماندن حتی کسانی که بسیار پایین تر-رتبه” Thiem گفت: صحبت از یک صندوق جداگانه ایده نشان داد توسط نواک جوکوویچ.

“هیچ یک از آنها در حال رفتن به گرسنگی … من به جای دادن پول به افراد و یا سازمان هایی که واقعا به آن نیاز دارید.”

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de