‘دارایی’: سامانتا Akkineni سهام خود را در مدرسه گزارش کارت

‘دارایی’: سامانتا Akkineni سهام خود را در مدرسه گزارش کارت – سرگرمی

به روز شده: مارس 30, 2020, 21:40 IST | سرپرستان | بمبئی

سامانتا Akkineni روشن بود و یک “دارایی” به مدرسه با توجه به عملکرد کارت او در رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته

جنوب استار سامانتا Akkineni روشن بود و یک “دارایی” به مدرسه با توجه به عملکرد کارت او به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی. سامانتا در زمان به Instagram داستان که در آن او به اشتراک گذاشته دهم درجه نیمه سالانه کارت گزارش داده شده توسط مدرسه CSI سنت استفان کنکور ورودی مدرسه در پللورم چنای.

در این تصویر او به اشتراک گذاشته شده, سامانتا 90 به ثمر رساند در زبان انگلیسی 100 در ریاضیات 95 در فیزیک 84 در گیاه شناسی و 91 تاریخ در میان بسیاری از افراد دیگر که او به ثمر رساند بالاتر از 85. سامانتا کردم در مجموع 887 از 1000 در نیمه سالانه کارت امتیازی. در سخنان ستون آن نوشته شده بود: “او به خوبی انجام می شود. او یک دارایی به مدرسه.

Samantha Akkineni

این بازیگر سپس به اشتراک گذاشته شده یکی دیگر از کارت امتیازی از 11 درجه و در ستون اظهارات معلمان او به نظر می رسد تحت تاثیر قرار با نمرات خوب. سامانتا زیر نویس آن: “نگاه آنچه که من دوباره یافت.”

سامانتا ساخته شده است یک نام برای خود در تامیل و تلوگو فیلم صنایع. او شناخته شده است برای اجرای برنامه های خود در فیلم هایی مانند “Ye Maaya Chesave”, “Neethaane En Ponvasantham”, “Eega”, “Mersal” و “Rangasthalam”. او تحت تاثیر قرار همه با ایفای نقش در فیلم “سوپر لوکس” در سال گذشته.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net