آسیایی, بوکس مقدماتی: Simranjit برنده 1 جلسه

آسیایی, بوکس مقدماتی: Simranjit برنده 1 جلسه – ورزشی

به روز شده: May 05, 2020, 13:37 IST | سرپرستان | Amman (اردن)

Simranjit این جلسه بود که یکی از نزدیک با هر دو بوکسورهای تبادل ضربات به طور مداوم در طول سه دور

Representation picture

نمایندگی تصویر

Simranjit Kaur (60 کیلوگرم) و Sakshi چودری (57kg) برنده مربوطه حملات در روز دوم از بوکس المپیک مقدماتی اینجا را در روز چهارشنبه. نوزده ساله Sakshi کشیده ناراحتی بیش چهارم بذر و مسابقات قهرمانی آسیا به مدال نقره Nilawan Techasuep تایلند در حالی که Simranjit ضرب و شتم قزاقستان Rimma Volossenko بعد در روز.

Simranjit در حال حاضر نیاز به پیروزی در دو دوره به مهر مدرک تحصیلی, در حالی که Sakshi است یک پیروزی دور از رزرو جای خود را در المپیک داشته باشند. سابق در مسابقات قهرمانی جهان مدال برنز Simranjit چهره دانه دوم Namuun Monkhor از مغولستان در چهارم و در حالی که Sakshi خواهد بود قفل شاخ با سابق جوانان جهان قهرمان I. M. Aeji از کره جنوبی. هر دو حملات برنامه ریزی شده برای ماه مارس 9.

Simranjit این جلسه بود که یکی از نزدیک با هر دو بوکسورهای تبادل ضربات به طور مداوم در طول سه راند. قضات اما به اتفاق آرا حکم به نفع 24 ساله هندی. Simranjit بود که منجر 29-28 در نمرات ارائه شده توسط هر یک از قضات است.

پیش از این تجربه کرده Techasuep بود مورد علاقه برای رفتن به تقلا در برابر Sakshi. دور اول بود و حتی یک مسابقه که Sakshi در نهایت برنده شد. دور دوم از نگاه یک داستان متفاوت با بوکسور تایلندی فرود رگباری از مشت او junior حریف. Sakshi موفق به زمین چند مشت بر ضد است که می تواند کمک نوسان قضات در نفع او به عنوان او به پایان رسید تا برنده این دور تصمیم گیری تقسیم.

Sakshi به وضوح جلوتر در دور سوم با بسیاری از مشت خود را پیدا کردن هدف. Techasuep بود و خسته کننده را نسبت به پایان دادن, هل دادن Sakshi به طناب در حالی که دومی در کنترل کامل است. در این جلسه اهدا شد 4-1 در ادامه نفع در پایان.

“او چهارمین دانه و برنامه ریزی است که مربیان مجموعه ای برای من بود به مبارزه در مقابله. من که با موفقیت در سراسر کشمکش و او در گرفتن ضربه در هر زمان” Sakshi گفت: پس از کشمکش است.

هند در نتیجه حفظ یک رکورد بدون شکست در دو روز اول از مقدماتی. در روز سه شنبه بازی های کشورهای مشترک المنافع قهرمان Gaurav Solanki (57kg) و مسابقات قهرمانی آسیا به مدال نقره Ashish کومار (75 کیلوگرم) ثبت فرمانده پیروزی در دور اول مسابقات. هر دو pugilists برنده خود را باز حملات با اتفاق آرا تصمیم گیری اگر چه Ashish اذعان دور اول با یک تقسیم تماس بگیرید.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im