آشا Negi در شکست دو تلویزیون را نشان می دهد: من بسیار افسرده آن مانع من آرامش روانی

آشا Negi در شکست دو تلویزیون را نشان می دهد: من بسیار افسرده آن مانع من آرامش روانی – سرگرمی

به روز رسانی: 28 مه سال 2020, 17:46 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

آشا Negi باز کرده است تا در افسرده پس از شکست دو تلویزیون را نشان می دهد و چگونه او را شفا پس از یک نقطه از زمان!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Asha Negi

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/آشا Negi

آشا Negi قدردانی شده برای عملکرد خود را در به تازگی منتشر شده نشان می دهد Baarish 2 که در آن او ستاره دار با Sharman Joshi. اما ظهور را به شهرت و موفقیت آسان نبود. او تا به حال برای مقابله با دو ناموفق را نشان می دهد قبل از موعد با stardom و قدردانی اتفاق افتاده است.

در مصاحبه با Pinkvillaاو صحبت در مورد فاز کم در زندگی حرفه ای خود را در آن زمان چگونه او افسرده شد و چگونه آن را تحت تاثیر آرامش روانی و اعتماد به نفس. صحبت به پورتال, او گفت:, “احساسات را سوار بالا زمانی که این دو را نشان می دهد و کار نمی کند. زمانی که برای اولین بار نشان می دهد نه کار من بود ” این است که شاید من تا به حال یک حرفه ای خوب در گذشته پس از یک کار خوب است.’ اما پس از آن نیز کار نمی کند و من واقعا دلسرد. من خیلی demotivated. من فکر کردم آن را بیش از برای من است.”

او افزود: “من بسیار افسرده بود در آن زمان. من تا به حال نیز در وزن قرار دهید چون من از خوردن بسیار به دلیل افسردگی است. آن را مانع من آرامش روانی و اعتماد به نفس. من اجازه دهید آن اتفاق می افتد و از طریق رفت که احساس. با من شفا و متوجه شدم که من یک بازیگر و در اینجا به انجام و آن را خوب است اگر پروژه های من کار نمی کند, اما من می تواند یک کمی انتخابی با پروژه های من. من نمی خواهد انتخاب کنید تا هر پروژه ای برای هک از آن.”

او لذت می برد بزرگ فن زیر در رسانه های اجتماعی و مردم باید واقعا لذت بردم از تماشای او در Baarish 1 و 2. بیایید ببینید که چه آینده او به عنوان یک بازیگر!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de