به عنوان انبه فصل می رسد, Arjun Kapoor ارائه می دهد کاترینا کایف یک تکه و این است آنچه او برای گفتن دارد


انبه فصل است که در اینجا و آرجون کاپور اتحاد خنده دار Instagram پست که در آن است می پرسد کاترینا کایف اگر او می خواهم به یک تکه از میوه. او در پاسخ به همان اندازه خنده دار است!

Picture Courtesy: Official Instagram Accounts/Katrina Kaif and Arjun Kapoor

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Accounts/Katrina Kaif و آرجون کاپور

همه ما می دانیم کاترینا کایف و آرجون کاپور دوستان بسیار نزدیک هستند و آنها اغلب اظهار نظر در هر یک از دیگر Instagram posts. این زمان پنیپت بازیگر اختصاصی کل Instagram پست به بازیگر و پاسخ بود به همان اندازه خنده دار است.

او تعجب طرفداران خود و مردم در رسانه های اجتماعی با به اشتراک گذاشتن یک عکس از یک انبه! دلیل — او می خواست به یک گفتگوی بورسی با کایف و پرسید که آیا او می خواهد به خوردن آن! اگر چه آن ممکن است به نظر می رسد تصادفی, Arjun شد در واقع در حال فوق العاده دارای گونه های برامده با بازیگر که با تایید یک نوشیدنی انبه.

آرجون ارسال شده گفت: “سلام دوستان انبه فصل است که در اینجا هاله هستم dekh ke yaad aaya … کاترینا کایف خواهد شما را مانند یک قطعه؟” (sic) کاترینا بود و بدیهی است که آماده است با پاسخ به آرجون را دارای گونه های برامده گفتگوی بورسی و گفت: “بله pl من می خواهم چند برش!” (sic)

یک نگاه حق در اینجا:

در کار جبهه آرجون یک فیلم با Rakul Preet Singh آینده در حالی که کاترینا در حال آماده سازی خود برای Sooryavanshi با آکشی کومار.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>