رئا چاکرابورتی توسط NCB در کاوشگر مواد مخدر مرتبط با پرونده سوشانت سینگ راجپوت دستگیر شده است

Shweta Singh Kirti (Picture courtesy/Instagram account @shwetasinghkirti)

Shweta سینگ Kirti (تصویر حسن نیت ارائه میدهد / حساب اینستاگرام @shwetasinghkirti)

شويتا سينگ کرتی، خواهر سوشنت سينگ راجپوت ستاره فقید بالیوود، روز سه شنبه اندکی پس از آن که اداره کنترل مواد مخدر (NCB) بازیگر نقش رئا چاکرابورتی را دستگير کرد، از خدا تشکر کرد.

دوست دختر مرحوم سوشنت رئا در یک پرونده مربوط به مواد مخدر به عنوان بخشی از تحقیقات در کاوشگر مرگ بازیگر دستگیر شد. NCB یک مورد در درخواست توسط اداره اجرای (ED) پس از چت ادعا نشان می دهد Rhea، برادرش Showik چاکرابورتی و مدیر خانه سوشنت ساموئل میراندا برای مواد مخدر دستور داده بود ثبت نام کرد.

شوتا #GodIsWithUs حساب تصویب نشده اش در توییتر به همراه دست های به هم پیوسته ایموجی نوشت: «این کار را انجام می دهد.»

ðð±ð #GodIsWithUs

— shweta singh kirti (@shwetasinghkirt) یدلایمخیرات 2020 سپتامبر 8

شوتا همچنین یک کلیپ خبری از دستگیری رئا را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت. دوست دختر سابق سوشنت آنکیتا لوخند در بخش کامنت واکنش نشان داد. آنکیتا به همراه ایموجی های قلبی نوشت: «دییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

به گفته مقامات، اداره کنترل مواد مخدر روز سه شنبه رئا را پس از سه روز کباب کردن برای بازکردن نکسوس مواد مخدر در صنعت فیلم سازی دستگیر کرد. او تحت بخش های مختلف قانون NDPS به دلیل نقش ادعایی اش در زاویه مواد مخدر که در تحقیقات به وجود آمده است، متهم شده است.

Rhea Chakraborty خواهد شد برای یک آزمایش پزشکی در مدت کوتاهی گرفته شده و به احتمال زیاد قبل از یک قاضی از طریق کنفرانس ویدئویی برای remand در شب تولید می شود. ان سی بی روز يکشنبه، هشت ساعت روز دوشنبه و حدود پنج ساعت روز سه شنبه پيش از دستگيری او، به مدت شش ساعت از رئا بازجویی کرده بود.

*ادامه اسکرول کردن برای خواندن اخبار بیشتر*

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار