به عنوان نام تجاری محبوب تصمیم به تغییر نام آن ‘انصاف’ کرم پاشا recollects که به نام ‘گرگ و میش’ رشد

به عنوان نام تجاری محبوب تصمیم به تغییر نام آن ‘انصاف’ کرم پاشا recollects که به نام ‘گرگ و میش’ رشد – سرگرمی

انتشار: Jun 26, 2020, 11:36 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

پاشا باسو recollects که به نام ‘گرگ و میش’ از طریق سال در این چشم باز پست; نگاهی!

Bipasha Basu. Picture/Basu's Instagram account

پاشا باسو. عکس/باسو به Instagram account

این راهی طولانی و خسته کننده جنگ جنگ قدرت که می شود در برابر colourism در کشور است. یکی از بزرگترین ‘انصاف’ مارک در حال حاضر تصمیم به انجام یک تغییر علامت تجاری و رها کردن کلمه ‘عادلانه’ از نام آن است.

یک نام تجاری است که یک بار قول داد یک تحول رادیکال در complexions آنها از افرادی که با استفاده از این محصول در اصل یک “تاریک” را به ” نور ” تغییر و تحول را تحت تعمیرات اساسی کامل و ما نمی تواند بیشتر خوشحال.

علاوه بر این ما یکی از بسیاری از مشاهیر که استقبال از این تغییر هیچ یک دیگر از خیره کننده پاشا باسو. به Instagram, Bips مشترک یک چشم باز پست در مورد چگونه او به عنوان ‘گرگ و میش’ حتی پس از او wowed مخاطبان در چند فیلم.

او نوشت: “از زمانی که من در حال رشد بود من شنیده ام این همیشه “بانی است تیره تر از Soni. او کمی تاریک na?” حتی اگر مادر من است زیبایی تاریک و من نگاه بسیاری مانند او. من هرگز نمی دانستند چرا که می تواند یک بحث توسط اقوام دور زمانی که من بچه بودم. به زودی در 15/16 من شروع به مدل سازی و سپس من برنده سوپر مسابقه… همه روزنامه ها بخوانید… تاریک دختر از کلکته برنده است. من تعجب دوباره چرا تاریک است من اولین صفت???”

خواندن کامل پست در اینجا:

پاشا باسو کاملا درست زمانی که او می گوید که در یک کشور از قهوه ای پوست افراد آن را یک اشتباه چیزی که به ترویج است که تنها بودن عادلانه است دوست داشتنی و زیبا. او همچنین امیدوار است که مارک های دیگر به دنبال این مرحله به زودی و با نام تجاری جدید خود را.

همراه با بی پاشا باسو, چند افراد مشهور دیگر مانند Kangana Ranaut و Suhana خان نیز با استقبال از این حرکت با نام تجاری.

با توجه به گزارش در IANS, پدرم نیز خارج از بسته بندی, کلمات مانند “نمایشگاه/انصاف’, ‘سفید/سفید’ و ‘نور/روشن” است که می تواند نشان دهنده انصاف به رهبری تغییر و تحول است. این cameo با دو چهره نشان دادن سایه تحول و همچنین سایه راهنماهای حذف شدند از بسته. این شرکت ادامه خواهد داد به تکامل آن تبلیغات به ویژگی های زنان از تن های مختلف پوست نماینده از انواع زیبایی در سراسر هند است.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK