به عنوان coronavirus شیوع بازدید, اقتصاد اسلامی و وزیر دارایی جان خود

به عنوان coronavirus شیوع بازدید, اقتصاد اسلامی و وزیر دارایی جان خود – اخبار

انتشار: Mar 30, 2020, 11:12 IST | ANI | برلین

شافر 54 مرده پیدا شد در نزدیکی مسیر راه آهن در Hochheim در نزدیکی فرانکفورت در روز شنبه.

Finance minister of Germany's Hesse state, Thomas Schaefer. (Photo: Tunavumilia/Twitter)

وزیر دارایی آلمان هسن دولت توماس شیفر. (عکس: Tunavumilia/توییتر)

برلین: وزیر دارایی آلمان هسن دولت توماس شافر خودکشی ظاهرا پس از ابراز “ناامیدی” بیش نحوه رسیدگی اقتصادی خرید اینترنتی از سرعت گسترش coronavirus رسمی تایید کرد در روز یکشنبه.

شافر 54 مرده پیدا شد در نزدیکی مسیر راه آهن در Hochheim در نزدیکی فرانکفورت در روز شنبه. این ویسبادن دادستانی است گفت: آنها معتقدند مرگ او خودکشی الجزیره گزارش داد. “ما در شوک ما در ناباوری و بالاتر از همه ما فوق العاده غمگین” فرماندار ایالت Volker Bouffier گفت: در بیانیه ثبت.

پلیس و دادستان گفت: عواملی از جمله بازجویی از شهود و مشاهدات خود در صحنه به آنها منجر به نتیجه گیری کرد که شافر خود کشته Hesse به آلمان مالی سرمایه فرانکفورت که در آن وام دهندگان عمده مانند دویچه بانک و عربستان که مقر آنها. بانک مرکزی اروپا نیز واقع در فرانکفورت.

یک مشخصه متزلزل Bouffier به یاد می آورد که شافر بود که حس دارایی رئیس برای مدت 10 سال مشغول به کار بود “روز و شب” برای کمک به شرکت ها و کارگران مقابله با تاثیر اقتصادی این بیماری همه گیر.

“امروز ما باید فرض کنیم که او عمیقا نگران” گفت: Bouffier که همچنین یک متحد نزدیک به آنگلا مرکل صدر اعظم. “این دقیقا در طول این زمان دشوار است که ما نیاز به کسی مانند او,” او اضافه شده است. شافر متعلق به مرکل مرکز-راست آورد و جان سالم به در با همسر و دو فرزند است. قاتل اشکال تا کنون آلوده بیش از 60 ، 000 نفر در آلمان در حالی که نزدیک به 600 باید تسلیم به عفونت مسری.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>