به عنوان موارد افزایش BMC شروع به ساخت بیمارستان ظرفیت

به عنوان موارد افزایش BMC شروع به ساخت بیمارستان ظرفیت – اخبار

به روز شده: مارس 05, 2020, 07:47 IST | یک خبرنگار | بمبئی

از 19 مرگ و میر ثبت شده در 24 ساعت گذشته 10 بيمار بود co-morbidities که نه شهروندان ارشد هستند

This picture has been used for representational purposes

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف

شهرستان ثبت عظیم 510 جدید COVID-19 موارد مثبت در روز دوشنبه و دیگری 19 مرگ و میر بیش از 24 ساعت گذشته. با توجه به مدنی مقامات 10 از بیماران فوت کرده بود co-morbidities و از آنها nine شهروندان ارشد.

این Brihanmumbai Municipal Corporation (BMC) آغاز شده است و افزایش ظرفیت بیمارستان بزرگ برای درمان COVID-19 بيمار با علائم شديد از جمله Nair SevenHills و سنت جورج بیمارستان. مدنی گفت که آنها می تواند در افزایش ظرفیت از زمان 3,000 تخت به 4,750 تخت بیش از چند روز آینده. به عنوان بخشی از ابتکار عمل از شناسایی شهروندان ارشد که در خطر ابتلا به این ویروس مدنی بدن شناسایی کرده 691 شهروندان ارشد بین آوریل 27 و ممکن است 3. همه آنها کم اکسیژن اشباع مشکلات. آنها با اشاره به مدنی-اجرا و بیمارستان های خصوصی خود را در بخش مربوطه به صورت جامع درمان است.

تعداد موارد در Dharavi عبور از 600 روز دوشنبه پس از 42 مورد جدید گزارش شده در این منطقه است. هفت تن از این موارد بودند از Matunga اردوگاه کار. چهار دیگر موارد گزارش شده در تامي و سه مورد جدید گزارش شده در Mahim.

در ضمن G North ward, که شامل مناطق مانند Worli و پایین پارل عبور 800 موارد با 60 مورد جدید گزارش شده در روز دوشنبه. Sharad Ughade دستیار شهرداری کمیسر G North ward گفت که این موارد عمدتا از BDD chawl و معاونت نگر. او اضافه کرد که 30 نفر مرخص شدهاند پس از بهبودی کامل و جدا از داشتن بالاترین تعداد موارد در شهر G شمالی نیز بالاترین تعداد ترخيص بيماران. در ضمن سنا corporator که دارای یک موقعیت در BMC همچنین آزمایش مثبت است. مدنی منابع گفت که او پذیرفته شده جهانی به بیمارستان در پارل. دولت وزارت بهداشت گفته است که در مجموع 771 بیماران آزمایش مثبت امروز و 35 مرگ و میر گزارش شده در ماهاراشترا در روز دوشنبه. 19 و میر ناشی از بمبئی شامل مقیم, Uttar Pradesh. جدای از این هفت مرگ و میر گزارش شده در پونا پنج در اکولا در سولاپور, Aurangabad قهوهای مایل به زرد و ناندید.

مدنی بدن به شغل به خویشاوندان مرحوم

با در نظر گرفتن چهار BMC کارگران تسلیم به COVID-19 عفونت بدن مدنی اعلام کرد که شغل خواهد بود با توجه به قوم و خویش خود را. اما آنها اختصاص داده خواهد شد بر اساس خالی از پست ها مثل کارگر porter قاصد و کارمند و همچنین نامزدهای مدارک تحصیلی.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im