“هنرمند” Mohammed Shami طرح پس از سال, سهام و تصویری در رسانه های اجتماعی

“هنرمند” Mohammed Shami طرح پس از سال, سهام و تصویری در رسانه های اجتماعی – ورزشی

به روز شده: Apr 10, سال 2020, 15:49 IST | سرپرستان | بمبئی

قبلا شامی سرعت همکار Jasprit Bumrah آورده بود بیرون باغبان در او را به عنوان او به اشتراک گذاشته شده عکس های خود را با گیاهان

21-day مستند به ارمغان آورده است از این هنرمند در محمد شامی با هند pacer های تصویری از او نقاشی در طول طولانی مجبور به شکستن.

“تلاش برخی از طرح ها پس از سال…چگونه می توانم به شما فکر می کنم در مورد “هنرمند شامی”?” شامی گفت: در یک Instagram پست که در او دیده دادن نکات تکمیلی به یک طرح.

Coronavirus همه گیر آورده جهان به وقفه با رویدادهای ورزشی مانند المپیک نیز به تعویق افتاد. The Indian Premier League (IPL) که می شده اند در نوسان کامل در حال حاضر نیز تحت فشار قرار دادند تا حداقل 15 آوریل است.

قبلا شامی سرعت همکار Jasprit Bumrah آورده بود بیرون باغبان در او را به عنوان او به اشتراک گذاشته شده عکس های خود را با گیاهان.

Bumrah گفته بود او با استفاده از این زمان به منعکس کننده جنبه های زندگی خود را که واقعا مهم است.

“با استفاده از این زمان به منعکس کننده جنبه های زندگی من است که واقعا مهم و برداشتن برخی از سرگرمی های جدید در طول راه” Bumrah گفته بود در یک توییت با عکس های او را آبیاری گیاهان در خانه.

در میان دیگر هندي اطفال, تست, درب بازکن, Mayank Agarwal به اشتراک گذاشته بود یک عکس در Instagram که در او دیده می شود کارت بازی با خانواده خود را. پا-عنکبوتی که تار میتند Yuzvendra چهل ارسال شده در خنده دار, تصویری, تکان دادن پا با پدرش در حالی که دیگران مانند wicketkeeper Rishabh نفس نفس زدن از طریق رفت و تناسب اندام دریل.

هاي Ishant Sharma به اشتراک گذاشته بود عکس های قدیمی با همسر خود در حالی که سابق هند کاپیتان آنیل Kumble آورده عکاس در او به جلو با به اشتراک گذاشتن عکس او کلیک.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>