روز جمعه هشتگ در پی #ArrestSajidKhan ادعای MeToo علیه خان شروع به روند در توییتر کرد.

Sajid Khan

ساجد خان

ساجد خان بازیگر-فیلمساز به اتهامات سوء رفتار جنسی تازه متهم شده است. یک مدل ادعا کرده است که خان سعی کرده او را نامناسب لمس کند و همچنین از او خواسته است که پیش از او نوار بزند.

روز جمعه هشتگ در پی #ArrestSajidKhan ادعای MeToo علیه خان شروع به روند در توییتر کرد.

این ادعاها در یک حساب اینستاگرام تصویب نشده از دیمپل پل منتشر شده است، با دسته paulaa__official.

«وقتی #MeToo شروع شد، خیلی ها در مورد ساجد خان صحبت کردند اما من جرات نکردم چون مثل هر بازیگر دیگری که پدرخوانده ندارد و مجبور بود برای خانواده ای درآمد داشته باشد ساکت ماندم. حالا من پدر و مادرم رو با خودم ندارم من براي خودم درآمد دارم . به جرات می توانم بگویم که در ۱۷ سالگی توسط ساجد خان مورد آزار و اذیت قرار گرفته ام.»

او در ادامه این حادثه را روایت کرد و گفت که این اتفاق در طول یک استماع رخ داده است.

اون با من کثيف حرف زد اون سعي کرد بهم دست بزنه او حتی به من گفت که جلوی او نوار بزنم فقط برای اینکه در فیلم هاوسفول آینده اش نقش داشته باشم.»

دیمپل در پایان خود افزود: خدا می داند با چند دختر این کار را کرده است. من الان دارم ميام بيرون نه براي هيچ مهموني ترفيدي فقط این است که متوجه شدم که در کودکی خیلی روی من تاثیر بدی داشته و انتخاب کردم که حرف نزنم. اما زمان بالایی است نه؟ These B t*rds should be behind bars not only for casting couch but also for manipulating and for stealing away your dreams. اما من متوقف نشدم!! اما اشتباهی که کردم این بود که در این باره صحبت نکنم!»

در حالی که ارسال توجه داشته باشید ، Dimple قرار داده زیرنویس : “قبل از دموکراسی می میرد و هیچ آزادی بیان دیگر من فکر کردم من باید صحبت می کنند وجود دارد!”

پس از آخرین ادعاهایی که علیه خان مطرح شد، یکی از کاربران نوشت: «بار دیگر ساجد خان فیلمساز متهم به آزار و اذیت یک مدل شده است. چرا این همه وقت مردم کوچک و فقیر نادیده گرفته می شوند؟ چرا این ساجد خان دستگیر نمی شود؟ #ArrestSajidKhan”

یکی دیگر از کاربران نوشت: «این مرد مجرم جنسی سریالی است، #ArrestSajidKhan پشت میله های زندان باشد.»

در سال ۲۰۱۸، زنان متعددی بیرون آمده بودند تا تجربیات #MeToo خود را در برابر ساجد خان به اشتراک بگذارند و در پی آن از سمت مدیر “هاوسفول ۴” که سال گذشته منتشر شد، کناره گیری کرد.

خان توسط زنان متعددی از جمله دو بازیگر زن – سونالی چوپرا و ریچل وایت – و یک روزنامه نگار به دلیل سوء رفتار جنسی نام گذاری شده است. او نه تنها برای آزار و اذیت بلکه به اتهام چشمک زدن به زنان فراخوانده شده است.

ساجد در پاسخ آن زمان توییت کرده بود: «در پی ادعاهای علیه من و فشار هایی که بر خانواده ام، تهیه کننده ام و ستاره های فیلمم «هاوسفول ۴» وارد می شود، باید مسئولیت اخلاقی کناره گیری از کارگردانی ام را به عهده بگيرم، تا زمانی که بتونم ادعاها را از بین ببرم و حقیقت را ثابت کنم… از دوستانم در رسانه ها می خواهم تا زمانی که حقیقت از بین ن رود، با مهربانی قضاوت را تصویب نکنند.»

از آن زمان کارگردان در مورد این اتهامات سکوت کرد. او هنوز به آخرین ادعاها پاسخ نداده است.

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان از یک خوراک سندیکاد شخص ثالث، آژانس ها منبع شده است. اواسط روز هیچ مسئولیت و مسئولیتی در قبال قابلیت اعتماد، اعتماد، قابلیت اطمینان و داده های متن خود را نمی پذیرد. مدیریت اواسط روز / اواسط day.com ذخایر تنها حق تغییر ، حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در اختیار مطلق خود را به هر دلیلی آنچه