ارتش هند و چین به نظر می رسد نسبت به عنوان بزرگترین چهره-بعد از Doklam

ارتش هند و چین به نظر می رسد نسبت به عنوان بزرگترین چهره-بعد از Doklam – اخبار

به روز شده: مه 26, 2020, 11:20 IST | PTI | دهلی نو

هند و چین مرز اختلاف را پوشش می دهد 3,488-متر-طولانی لاک. چین ادعا می کند آروناچال پرادش به عنوان بخشی از جنوب تبت در حالی که هند و مسابقات آن

This picture has been used for representational purposes

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف

هندی و چینی نیروهای باقی مانده درگیر در یک کره چشم-به-کره چشم وضعیت در چندین مناطق مورد مناقشه در امتداد خط کنترل واقعی در شرق لاداخ سیگنالینگ که این رویارویی می تواند تبدیل به بزرگترین نظامی رو کردن پس از Doklam قسمت در سال 2017.

برترین منابع نظامی گفت: هند افزایش بیشتر قدرت خود را در Pangong Tso و Galwan دره — دو انگیز از مناطقی که, چینی, ارتش آموخته شده اند به استقرار در اطراف 2000 به 2500 نیروهای علاوه بر این به تدریج افزایش موقت زیرساخت ها است. “قدرت ارتش هند در منطقه بسیار بهتر از ما دشمن” گفت: یک مقام نظامی در خواست نامش فاش نشود. بزرگترین نگرانی برای ارتش هند بوده است حضور سربازان چینی در حدود چند نکته کلیدی از جمله هند پست KM120 در طول Darbuk-Shayok-Daulat التماس Oldie جاده در Galwan دره.

“آن جدی است. آن است که یک نوع طبیعی و سرکشی” شمالی سابق ارتش فرمانده Lt Gen (Retd) DS Hooda گفت PTI. او به ویژه تاکید کرد که چینی تجاوز به مناطق مانند Galwan بود نگرانی که وجود دارد اختلاف بین دو طرف در این منطقه است. کارشناس امور راهبردی سفیر Ashok K Kantha بیش از حد توافق با Lt Gen Hooda. “شده اند وجود دارد چند تهاجم (با سرباز). این چیزی است که باعث نگرانی است. آن است که یک روال بست. این یک وضعیت نگران کننده,” Kantha گفت. منابع گفت: تلاش های دیپلماتیک باید ramped تا به حل و فصل افزایش تنش بین دو ارتش و دو طرف کره چشم-به-کره چشم در مناطق مختلف از جمله Pangong Tso, Demchok و Daulat التماس Oldie.

طرف چینی به خصوص به تقویت حضور خود در Galwan دره احداث حدود 100 چادر در دو هفته گذشته و در آوردن تجهیزات سنگین برای ساخت و ساز از پناهگاه. این منبع گفت: نیروهای هندی در حال توسل به “تهاجمی گشت” در چندین مناطق حساس از جمله Demchok و Daulat التماس Oldi. وضعیت در شرق لاداخ رو به وخامت گذاشته و پس از حدود 250 چینی و هندی سربازان درگیر در خشونت آمیز چهره در شب مه 5 که ریخته را به روز بعد قبل از اینکه دو طرف توافق کردند که به “خلاص” پس از یک جلسه در سطح محلی و فرماندهان. بیش از 100 هندی و چینی سربازان زخمی در خشونت است.

این حادثه در Pangong Tso شد و پس از یک حادثه مشابه در شمال هند در مارس 9. هند در هفته گذشته گفت: نظامی چینی بود مانع عادی گشت زنی توسط نیروهای خود و اظهار داشت که هند همیشه یک کار بسیار مسئول رویکرد به سمت مرز مدیریت.

در یک کنفرانس رسانه های خارجی سخنگوی وزارت امور Anurag پژو نیز به شدت رد چین و مشاجره است که تنش باعث شد با توجه به خاطی توسط نیروهای هند و در طرف چینی. هند را پاسخ آمد دو روز پس از چین متهم ارتش هند از تجاوز به خاک خود ادعا آن است که یک “تلاش به طور یک جانبه تغییر وضعیت” از لاک در هند و لاداخ.

در مارس 5, هندی و چینی پرسنل ارتش درگیر شدند با آهن و میله های چوب و حتی با توسل به سنگ-pelting در Pangong Tso دریاچه منطقه است که در آن سربازان در هر دو طرف آسیب های پایدار. در یک حادثه جداگانه نزدیک به 150 هندی و چینی پرسنل نظامی مشغول شد در یک چهره نزدیک Naku لا تصویب در هند بخش در مارس 9. حداقل 10 سرباز از هر دو طرف آسیب های پایدار. نیروهای نظامی هند و چین مشغول شد و در 73 روز ایستاده در Doklam tri-تقاطع در سال 2017 که حتی باعث ترس از یک جنگ بین دو هسته ای همسایه است.

هند و چین مرز اختلاف را پوشش می دهد 3,488-متر-طولانی لاک. چین ادعا می کند آروناچال پرادش به عنوان بخشی از جنوب تبت در حالی که هند و مسابقات آن است. هر دو طرف شده است تصریح می کند که در انتظار قطعنامه نهایی از مرز موضوع لازم است برای حفظ صلح و آرامش در مناطق مرزی. چین شده است انتقادی از هند ساماندهی جامو و کشمیر است و به خصوص انتقاد دهلی نو برای ساخت Ladakh قلمرو اتحادیه. چین ادعا می گذارد بیش از چندین بخش Ladakh.

نارندرا نخست وزیر و رئیس جمهور چین برگزار شد اولین نشست رسمی در آوریل سال 2018 در شهر ووهان ماه پس از Doklam بست. در این اجلاس رهبران دو تصمیم به صدور “استراتژیک هدایت” را به ارتش خود را برای تقویت ارتباطات, به طوری که آنها می توانند ایجاد اعتماد و درک. مودی و یازدهم برگزار شد دومین نشست رسمی در Mamallapuram در نزدیکی چنای در ماه اکتبر سال گذشته با تمرکز بر روی بیشتر گسترش روابط دوجانبه است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im