نیروهای مسلح جانبازان انتقاد راهول گاندی برای سخنان در شرق لاداخ ردیف

نیروهای مسلح جانبازان انتقاد راهول گاندی برای سخنان در شرق لاداخ ردیف – اخبار

انتشار: Jun 11, 2020, 13:41 IST | PTI | دهلی نو

جانبازان در بیانیه ای گفت که گاندی زودتر اظهارات در پاکستان شد “استفاده و پشتیبانی” توسط دولت پاکستان و ارتش “تشویق ضد نیروهای ملی”

Rahul Gandhi

راهول گاندی

یک گروه از نیروهای مسلح جانبازان در روز پنج شنبه توصیف کنگره رهبر راهول گاندی حمله دولت مرکزی بیش از دست زدن به آن از لاداخ مرز ردیف عنوان “نامطلوب و اسفناک”.
جانبازان در بیانیه ای گفت که گاندی زودتر اظهارات در پاکستان شد “استفاده و پشتیبانی” توسط دولت پاکستان و ارتش “تشویق ضد نیروهای ملی.”
سابق افسران عبارتند از: تهویه معاون مارشال (retd)Sanjib Bordoloi هوا ناخدا (retd) P C استیفن گراور و بخش بریگ (retd) Dinkar ادیب.

“چنین چرخاندن مسائل از اهمیت نظامی برای خرده سیاسی دستاوردهای بسیار اسفناک است. بدون شک چنین اظهاراتی همیشه تضعیف روحیه و روح سرکش از نیروهای مسلح ما که شناخته شده هستند و بهترین نیروهای متخصص در جهان شده اند و در عمل فعال در سراسر پس از استقلال” گفتند.

آنها همچنین با اشاره به سال 1962 جنگ با چین اشاره کرد که هند شد و سپس به رهبری جواهر لعل نهرو.
“ما نه تنها گرفتار کاملا آماده بود اما به رنج می برند بسیار شکست تحقیر آمیز در دست چین با وجود این واقعیت است که سربازان ما شجاعانه جنگیدند و ايجاد تلفات به چین” گفتند. در این زمان اختلاف و standoffs هستند و عواقب ناشی از آن هیمالیا اشتباه آنها اضافه شده است.

“ما به طور جدی نگران اخیر نامطلوب توییتهایی/نظرات راهول گاندی در مورد حضور بن بست در مرز در Ladakh بین هندی و چینی اند. ما مایل به محکوم کردن چنین نامطلوب و اسفناک نظرات توسط یک فرد که هیچ ایده چگونه سربازان ما در جهان سخت ترین و غیر دوستانه زمین” گفتند.

گاندی بود در روز چهارشنبه ادعا کرد که چین را گرفته است هند سرزمین در Ladakh و سوال نخست وزیر سکوت در مورد این مسئله گفت: او از بین رفت.

“چینی را در راه می رفت و خاک ما در Ladakh. در ضمن. این ساعت کاملا خاموش شده و از بین رفته از صحنه,” او گفت در توییتر.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im