مسلح پلیس می رسند به تصرف خود ببر در شل. چه اتفاقی می افتد بعدی خنده دار است!

مسلح پلیس می رسند به تصرف خود ببر در شل. چه اتفاقی می افتد بعدی خنده دار است! – اخبار

منتشر شده در تاریخ: مارس 05, 2020, 13:37 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

این همه زمانی آغاز شد که چند نفر در حومه شهر کنت در انگلستان کشف یک گربه بزرگ و به نام پلیس برای کمک به

Picture/Martha Simpson-Twitter

عکس/مارتا سیمپسون-توییتر

لکه بینی یک ببر در شل در حالی که در یک پیاده روی می تواند یک petrifying تجربه. با داستان حیوانات وحشی بودن خال در مکان های غیر معمول اگر یک ببر است و کشف آن ممکن است منجر به هرج و مرج! این چیزی است که اتفاق افتاده است زمانی که چند نفر در حومه شهر کنت در انگلستان کشف یک گربه بزرگ و به نام پلیس برای کمک به.

زمانی که پلیس وارد شده و در نقطه ای با هلیکوپتر و سلاح های خود را و آنها دریافتند که این فقط یک مجسمه است که شبیه یک ببر واقعی!

این حادثه روایت شد توسط کاربر توییتر مارتا سیمپسون که در آن او گفت که مجسمه ساخته شده توسط مادر بزرگ او بود و این ببر از پرسنل پلیس به دنبال آمد. او همچنین تصاویری از این حادثه که در آن افسران پلیس در حال ایستاده در اطراف مجسمه سازی.

سیمپسون به نقل از نگهبان عنوان کرد و گفت که او 85 ساله مادر بزرگ ژولیت ساخته شده مجسمه سازی با استفاده از سیم مرغ و رزین 20 سال پیش. او گفت که پسر او به نام او را بر روی تلفن خود را به او بگویید در مورد مسلح پلیس آینده در آستان او با هلیکوپتر خود را. “ده نفر از آنها را! پس از آن من می توانید ببینید این هلیکوپتر از بالا, و من فکر می کردم خدای من. پس من راه می رفت تا جاده و دیدم پلیس لندرور. من بالا رفت و گفت: ‘آیا شما می خواهید برای معرفی به این ببر؟'” او به نقل از نگهبان عنوان کرد و گفت.

سیمپسون در ادامه می گویند که ببر مجسمه سازی م هرگز کسی قبل از این حادثه به غیر از سگ و اضافه کرد که پلیس پس از سمت چپ به دنبال این موضوع و ایجاد است که مجسمه سازی نمی مطرح هر گونه خطر ،

اما این مجسمه که به نظر می رسد واقعی است مطمئنا جلب توجه از شهروندان.

یک فرد که دارای بازدید نقطه تماس آن بزرگ scuplture و می گوید که آن بازديد نقطه به طور منظم برای پیاده روی با سگ خود را.

شما چه فکر میکنید در مورد این پست ؟

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im