Arjun Rampal در نهایت صرف برخی از زمان با دو زیبایی دخترش Mahikaa و میرا

Arjun Rampal در نهایت صرف برخی از زمان با دو زیبایی دخترش Mahikaa و میرا – سرگرمی

به روز شده: May 31, 2020, 12:56 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Arjun Rampal در نهایت در بر داشت برخی از زمان برای خود زیبایی دخترش Mahikaa و میرا. او در زمان خود Instagram account برای به اشتراک گذاشتن یک عکس دوست داشتنی بود که همه قلب!

Arjun Rampal

Arjun Rampal

به عنوان به زودی به عنوان Arjun Rampal بازگشت به بمبئی او با دختران. این بازیگر در کرجت با دختر گابریلا Demetriades و پسر Arik زمانی که مستند اعلام شد. این doting پدر و اشاره به نوجوانان خود را به عنوان ‘زیبایی’. به نظر می رسد مانند Rampal دختران عشق به خواندن. چک کردن کف به سقف قفسه کتاب با یکی دیگر از توده ای از کتاب روی میز است.

شما نگاه کنید در سمت راست تصویر در اینجا:

Demetriades نظر با یک قلب بر روی تصویر. Rampal و Demetriades شده های برخی از فیلم ها و تصاویر با هم در Instagram بیش از چند هفته گذشته که در آن آنها می توان کار کردن و داشتن سرگرم کننده است. Rampal آمادگی ویدئوها قطعا می تواند الهام بخش مردم برای اقامت مناسب و سالم در میان این مستند. نگاهی به یکی از آنها را در اینجا:

Rampal ساخته شده و اولین بازی خود را در سال 2001 بود و بخشی از بسیاری از تحسین منتقدان و موفقیت تجاری فیلم هایی مانند Aankhen, آقا, Om Shanti Om, Rock On!, Raajneeti و D-روز.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im