آرجون کاپور به حساب اینستاگرام خود برده و به طرفدارانش اطلاع داده است که آزمایش مثبتی برای COVID-19 انجام داده است، و اعلام کرده است که ایمان دارد که بشریت بر این ویروس غلبه خواهد کرد.

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Arjun Kapoor

تصویر حسن نیت ارائه میدهد : حساب رسمی اینستاگرام / Arjun کاپور

آرجون کاپور از طریق آخرین اینستاگرام خود به طرفدارانش اطلاع داده است که آزمایش مثبتی برای COVID-19 انجام داده است. او با در نظر گرفتن حسابش نوشت- «وظیفه من این است که به همه شما اطلاع دهم که برای کروناویروس آزمایش مثبت کرده ام. حالم خوبه و بدون نشان هستم. من خودم را در خانه به توصیه پزشکان و مقامات منزوی کرده ام و تحت قرنطینه خانگی قرار خواهم گرفت.» (sic)

وی افزود: از همه شما پیشاپیش به خاطر حمایت شما تشکر می کنم و همه شما را در روزهای آینده در مورد سلامتی ام به روز نگه می دارم. این ها زمان های خارق العاده و بی سابقه ای هستند و من ایمان دارم که تمام بشریت بر این ویروس غلبه خواهد کرد.» (sic)

نگاهی به خود را درست در اینجا:

سیدهانث کاپور در مورد این با قلب های متعدد سیاه و سفید اظهار نظر کرد، نیمرات کائور نوشت- سریع ترین بهبودی و فوق العاده مسئول و باحال است که شما این را در خارج وجود دارد! (sic) و کاربر دیگری نوشت- «قوی بمانید»، (sic) و به دنبال آن قلب بنفش.

در جبهه نوشته شده، این بازیگر پنج فیلم اندود شده دارد. اولی فیلم با بازی راکل پریت سینگ است که یک عاشقانه مرزی است، فیلم بعدی پلیس بهوت با سیف علی خان، ژاکلین فرناندز، یامی گائوتام، بعدی یک مهیج تولید شاه رخ خان، و ساندیپ اور پینکی فارار با پارینتی چوپرا، و اک شرور ۲ است.

*ادامه اسکرول کردن برای خواندن اخبار بیشتر*

همچنین بخوانید: Arjun کاپور در تیراندازی تحت دستورالعمل های سخت گیرانه: سپاسگزار به کار دوباره

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار