آرجون کاپور در حمایت از Janhvi, Khushi شايد پس از مرگ: شما همیشه نمی اتصال به نقطه

آرجون کاپور در حمایت از Janhvi, Khushi شايد پس از مرگ: شما همیشه نمی اتصال به نقطه – سرگرمی

به روز شده: مه 24, 2020, 07:25 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

آرجون کاپور باز در رابطه اش با خواهر Janhvi کاپور و Khushi کاپور به خصوص پس از مرگ پدرش همسر دوم-بازیگر شايد

Janhvi Kapoor, Boney Kapoor, Arjun Kapoor and Khushi Kapoor. Picture Courtesy: Instagram/arjunkapoor

Janhvi کاپور بونی کاپور و آرجون کاپور و Khushi کاپور. تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Instagram/arjunkapoor

آرجون کاپور سهام یک رابطه عمیق با نیمه خواهر Janhvi کاپور و Khushi کاپور. این کاپور خواهر و برادر تبدیل شده اند جدایی ناپذیر و اغلب قطع و جشن همه جشنواره ها و مناسبت های خاص با هم. پیوند میان آنها را رشد قوی تر پس از مرگ شايد, Arjun پدر بونی کاپور همسر دوم.

در مصاحبه با <url>2 متحده بازیگر را باز کرد تا در ارتباط با او به اشتراک گذاشته شده با نیمه خواهر و برادر و مرگ شايد. “شما همیشه نمی اتصال به نقطه. من در واکنش به شرایط راه آنها اتفاق افتاده است در زمان واقعی است. یک زن و شوهر از سال در حال حاضر آن را آسان تر برای مردم را به ارزیابی. من به یک انسان خوب بودن به عنوان مناسب به افراد دیگر به عنوان امکان پذیر است. در آن لحظه من احساس آن را به قرض دادن به حمایت از من در هر ظرفیت من می توانم و می شود وجود دارد برای شروع با پدرم. آن را نیز بدان معنی است که ما یک فرصت برای دانستن Khushi و Janhvi. بلوغ می آید از این واقعیت است که من در زندگی دیده می شود. اگر زندگی من بود متزلزل و بی خانمان در یک نقطه و اگر من می تواند به ایجاد ثبات در شخص دیگری را به مطمئن شوید که آنها را از طریق رفتن نیست به جهنم که من انجام داد.”

این بازیگر افزود: “من می دانم که زمانی که چیزی شبیه به این به شما بازدید شما نیاز مردم در اطراف شما. من نیست که مردم به اندازه کافی زمانی که آن را برای من اتفاق افتاده. من آرزو می کنم من تا به حال کسی معقول به راهنمای من را از طریق آن بیش از حد. من امیدوارم که من می تواند برخی از حکمت و کمک به Janhvi رسیدگی روز بد. من غرور فوق العاده ای در حال مادرم ، اگر من قادر به قرار دادن تاسف بخشی از زندگی من را به استفاده از شخص دیگری زندگی بهتر, من همیشه انجام این کار است.”

آرجون پسر بونی کاپور همسر اول مونا Shourie کاپور. تهیه کننده بعد از ازدواج شايد کسی که با او دارای دو دختر Janhvi کاپور و Khushi کاپور.

در مقابل شخصی بازیگر در یک رابطه, در حالی که با Malaika Arora. خود را مخفی عاشقانه است که در حال حاضر عمومی به عنوان زن و شوهر خجالتی نیست و دور از کلیک توسط رسانه ها. آنها اغلب صحبت در مورد هر یک از دیگر در مربوطه مصاحبه ها و طرفداران در حال حاضر در انتظار اخبار خوب است. اما یکی دیگر از ضرب المثل است که می رود مانند چیزهای خوب زمان می برد.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im