آرجون کاپور: من تاریخ مجازی مطرح شده است و بودجه کافی برای تغذیه بسیاری از خانواده ها


آرجون کاپور به تازگی تعامل با پنج برندگان خوش شانس در یک تاریخ مجازی و چت تصویری مطرح شده است و بسیاری از وجوه به تغذیه خانواده است که در ادامه به رنج می برند با توجه به مستند!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Arjun Kapoor

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/آرجون کاپور

آرجون کاپور شده است تلاش خود را برای کمک به عنوان بسیاری از مردم به عنوان امکان پذیر است. بیش از آخر هفته او رفت و در تاریخ های مجازی با 5 برنده خوش شانس برای جذب سرمایه به صورت روزانه دستمزد حقوق بگیران از هند که در حال حاضر درآمد بدون درآمد در تمام با توجه به مستند. او این ورزش از طریق خواهر خود Anshula کاپور دستیابی به موفقیت آنلاین جمع آوری کمک پلت فرم Fankind مطرح شده و بودجه کافی برای تغذیه خانواده ها از 300 روزانه دستمزد حقوق بگیران برای یک ماه!

آرجون تایید “Coronavirus انداخته است همه ما به قلمرو unchartered. ممنون میشم به همه طرفداران من است که من 30 دقیقه مجازی تاریخ با پنج برندگان خوش شانس برای Anshula را Fankind مطرح شده است و بودجه کافی برای تغذیه بسیاری از خانواده ها. همراه با وجوه مطرح شده در این چت, من نیز تمدید برخی پشتیبانی های اضافی برای GiveIndia و جمعی این صندوق را حمایت از خانواده از این روزانه دستمزد حقوق بگیران برای یک ماه. من احساس شاد برای بالا بردن روحیه خود و ارتباط با مردم در خارج از دایره و القای امید و ایمان در درون آنها. ما باید انجام بهترین های ما در هر راه ما می توانیم برای کمک به همه پیروزی بیش از این است.”

این بازیگر همچنین در حال حاضر گسترده حمایت خود را به PM-مراقبت صندوق Maharashtra وزیر را تسکین صندوق مایل کارخانه و بالیوود فدراسیون هند غربی سینمایی کارکنان (FWICE).

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de