آرجون کاپور قوی پاسخ به یک کاربر که نوشته شده سوء استفاده دیدگاهها برای کارینا و تیمور تصویر


یک کاربر ارسال شده سوء استفاده و معنی دیدگاهها برای کارینا کاپور خان و تیمور علی kahan رایگان عکس در Instagram و این است چگونه آرجون کاپور آن را داد به او!

Picture Courtesy: Arjun Kapoor Instagram Account, Official

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: آرجون کاپور Instagram حساب رسمی

آرجون کاپور شده است مبارزه و مقابله با عضو شورای نظارت مدت همیشه از او پیوست و صنعت فیلم هندی. از قوم و خویش به شکست تجاری و حتی مسائل مربوط به وزن او همه راست تا روی چانه اش. اما زمانی که عضو شورای نظارت مدت و نظرات نوبه خود تند و زننده و ناعادلانه او می داند که چگونه به آن را به عقب.

این دقیقا همان چیزی اتفاق افتاده است به تازگی هنگامی که یک کاربر بر روی Instagram ارسال شده و نه ناخوشایند و توهین آمیز دیدگاهها برای کارینا کاپور خان و تیمور علی خان به تصویر. در این عکس کاپور به نام تیمور واقعی Nawaab و کاربر سوال پرسید بازیگر اگر او احساس خوبی در مورد یکی دیگر از هندو بچه تبدیل شدن به یک مسلمان.

این چیزی است که کاپور نوشت: – “هندو ho ya مسلمان kya farak padta hai. مهم نیست که به او پدر و مادر خود و یا هر کسی که او می داند که به tu kya hai بود هندو مسلمان karne wala??” (sic)

نگاهی نظر خود را در اینجا:

Arjun Kapoor

و در اینجا تصویر که در حال صحبت:

آیا شما موافق با آرجون کاپور یا نه ؟

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>